Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Bağlum Bosch Servisi

Her şeyin bir miladı var. Hiçbir şey sonsuza dek sürmüyor ve kusursuz bir biçimde işlemiyor. Bu yüzden de dönem dönem her şey sorun çıkarabiliyor. Arıza verebiliyor. Nitekim bu durum beyaz eşyalar için de geçerlidir. Günümüzde çok iyi bir markanın ürünü bile olsa dönem dönem arızalar yaşanabilmektedir. Nitekim dünyanın en prestijli, en eski en bilinen beyaz eşya markalarından bir tanesi olan Bosch markalı ürünlerde de dönem dönem de olsa sorunlar yaşanabilmektedir. Böylesi bir durumda da Bağlum Bosch servisi olarak bizler başta Bağlum Mahallesi olmak üzere tüm bölge ölçeğinde hizmet veriyoruz.

Bağlum Kentine Genel Bakış

Öncelikli olarak Bağlum Bosch servisi olarak firmamız hakkında bilgi vermeden önce, Bağlum hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Bağlum Ankara’da Keçiören ilçesine bağlı mahallelerden bir tanesidir. Ekonomik açıdan düşük ve orta gelir düzeyine sahip olan insanların yaşadığı bir kenttir. O yüzden halkın alım gücünün yüksek olmadığı söylenebilir ki firmamız tüm bu bilinçle bu bölgede hizmet vermektedir.

Cihazların Arıza Yapma Nedenleri

Cihazların arıza yapmasının birçok nedeni vardır. Bunların en başında kullanıcı hataları gelmektedir. Elektrikli olan cihazlarda ani elektrik gidip gelmeleri, ürünün uzun süre kullanılması ve buna istinaden raf ömrünün dolması gibi sebeplerden dolayı da sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Genel olarak bakıldığında arızaların mekaniksel ve elektriksel olduğunu söylemek mümkün.

Firmamız Hakkında Temel Bilgiler

Bağlum Bosch servisi olarak biz de Bosch markasının tüm ürünlerinde hizmet veriyoruz. Yani çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, buzdolabı, ankastre ürünler ve diğer elektrikli ev aletleri noktasında da sorunun nedeni ne olursa olsun yaşanan tüm sorunlar da alanında uzman, eğitimli, donanımlı personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Yedek parça konusunda ise garantili olarak yedek parça değişimine gidiyoruz. Bu bağlamda yedek parça ağımızın son derece geniş olduğunu, markanın tüm modellerinde yeterli düzeyde stoklarımızın olduğunu belirtmemiz gerekir.

Fiyatlarımızı Belirleyen Koşullar

Fiyatlarımız ise bölgenin yapısı da göz önüne alınarak son derece uygundur. Standart bir servis ücreti vardır. Bunun yanında parça değişimi olursa ayrıca parçanın ücreti alınır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara