Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
27 Mart 2020

Bağlum Arçelik Servisi

Hemen hemen herkesin evinde bir beyaz eşya bulunmaktadır. Bu beyaz eşyaların zaman geçtikçe bozulması an meselesidir. Bozulan eşyalarınız için Bağlum Arçelik Servisi olarak devreye biz giriyoruz. Firmamız tarafından verilen servis hizmetleri bu konuda sizi rahata erdirecektir. Bozulan beyaz eşyalarınız için firmamızı arayarak hızlı bir şekilde firmamız da bulunan uzman ve işlerinin ehli olan personellerimiz sizlerin evlerine gelerek bozulan eşyalarınızı kendi eşyası gibi özenle dikkatli ve titizlikle arızanın nerde olduğunu tespit edip sorunu kısa bir süre zaman içinde çözmektedir.

Beyaz Eşyaların Bakımında Uzman Destek

Bozulan beyaz eşyalarınızın onarım bakımı bizim için çok önemlidir. Sizi sıkıntıya sokmadan ve gereken yedek parçayı en uygun maliyetli bir şekilde sunarak size Bağlum Arçelik servisi yardımcı olmaktadır. Bu konuda şüpheniz olmasın. Makinelerinizin arıza yapmaması için düzenli ve gerekli talimatları uygulayarak ömrünü her zaman uzatabilirsiniz. Diğer sektörlere nazaran işimizi en iyi şekilde yaptığımızı garanti etmektekiyiz. Müşterilerimizin bizi tercih etme  sebepleri genel olarak kısa sürede parça temini, kısa sürede eşyalarınızın hemen hali hazır haline getirmemizden kaynaklanmaktadır.

Bağlum Arçelik servisi Ankara’nın Keçiören Mahallesi’nde bulunmaktayız. Bozulan eşyalarınız için anında destek sağlanmaktadır. Bu konuda bizim açımızdan müşteri memnuniyeti gerçekten çok önemli bir konudur. Müşterimizin bizim servisimizden aldığı bakım ve onarım hizmeti diğer firmalara göre daha hızlı olabilmektedir.

Arıza Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Eşyalarınızı düzenli kullanmadığınız durumda makinelerinizin arıza vermesi kaçınılmazdır. Arıza sebeplerinden biri olarak kullandığınız makine tozlarının kireç tutması olabilir. Elektriksel bir arızadan da kaynaklanabilir. Makinenin içinde kalan her hangi bir metal olup makinenizi bozmuş olabilmektedir. Biz bu konuda evlerinize gelen güler yüzlü ekibimizle bozulan makinelerinizi sağlıklı bir şekilde yapıp yıllarca kullanma ömrü garantisi veriyor. Eski model olsun yeni model olsun her eksik ya da arızalanan makineleriniz için her zaman yedek parça mevcut olup kısa sürede firmamızdan temin edilmektedir. Parça çok pahalı diye hiç korkmanıza gerek yok hiç bir zaman biz fiyat konusunda her zaman anlaşma sağlarız. Onarılması gereken parçaları onarım yaparak size teslim ederiz.