Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
27 Mart 2020

Bahçelievler Arçelik Servisi

Geçmişten günümüze artan ve gelişmekte olan büyüyen ve kullanış açısından daha ileride olan beyaz eşyaları hemen hemen herkes evlerinde kullanmaktadır. Bu beyaz eşyalarınızın bozulması muhtemeldir. Bu konuda Bahçelievler Arçelik Servisi olarak bizler devreye girmekteyiz. Siz değerli müşterimiz bizleri arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Sizleri fazla uzatmadan ve gün vermeden sizlerin evlerine derhal bir ekip gelmektedir. Gelen bu ekip yıllardır bizimle olan ve her türlü bozulan beyaz eşyaların arızasını giderebilme konusunda profesyonel olan personellerimizden oluşmaktadır.

Arçelik Servisinde Üstün Hizmet Kalitesi

Beyaz eşyalarınız bozulduğu zaman arızanın nereden olduğunu ve neyden bozulduğunu hiç bir şekilde anlayamamaktayız. Bu sebepten sizlerin evlerinize gelip yerinde bakım hizmeti sunabilmektedir. Bahçelievler Arçelik Servisi olarak size sunduğumuz hizmette siz değerli beyaz eşyalarınız için sorunlarını hemen çözüp sizlere kolaylık sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızı kullanmadan önce nasıl kullanıldığına dair bir araştırma yaparsanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Dijital olan beyaz eşyalarınızın ayarlarıyla bilinçsiz kurcalama yaparsanız bozulması normal karşılanan bir durumdur. Onarım ve bakımı yapılan makinelerinizi uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Parça sorunu çıkarsa firmamızdan parça temin edilmektedir. Yedek parça fiyatları konusunda endişe etmenize gerek duymadan size en uygun bir bütçeyle sunabilmektedir. Arızasını yaptığımız birçok makinenin ömrü daha uzun oluyor. Aynı zamanda onarım sonrasında ki doğru kullanımlar da ömrü uzatır.

Müşteri Memnuniyeti Bizim Açımızdan Önemlidir

Müşterilerimizin biz tercih etmeleri işi anında çözebilmemizden kaynaklanmaktadır. Diğer sektörlerden daha iyi olabilmemiz için müşterimizin bizi önermesi ve olumlu yanıtlar vermesi bizleri üst bir katmana taşımaktadır. Bu yüzden gittiğimiz her evde yapılan bir beyaz eşyayı mümkün olduğu kadar bir sürede çalıştırıp size teslim etmekteyiz. Bahçelievler Arçelik Servisi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Hemen hemen herkesin kolaylıkla bulabileceği bir semtte yer almaktayız. Müşterimiz için uyguladığımız birçok kampanya mevcuttur. Bu kampanyalardan yararlanmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Size daha kaliteli hizmet verebilmek için uğraşıyoruz ve çabalıyoruz. Bizler sizlerin beğendiği bir firma olarak işimizi layıkıyla yerine getiriyoruz. Hizmette sınır tanımıyoruz. Beyaz eşyalarınız için güvenilir bir şekilde servis vermeye devam etmekteyiz.