Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Bağlum Beko Servisi

İnsanların evlerinde en aktif olarak kullandıkları eşyalar beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar hayatımızın birçok alanında bizlere kolaylık sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi en sık kullanılan beyaz eşyalar arasında sayılabilir. Günlük rutinde bulaşık makinesi en az bir kere, çamaşır makinesi haftada en az 2-3 kere çalışan aletlerdir. Buzdolabı ise yılın her günü neredeyse hiç durmadan çalışan bir eşya türüdür. Bu beyaz eşyalarla ilgili yaşanabilecek herhangi bir sorun bizleri ciddi manada mağdur edebilmektedir. Arızaların giderilmesi konusunda Bağlum Beko servisi gibi alanında uzman ve tecrübeli firmalardan yardım almak arızanın kesin çözüme ulaşması için oldukça önemlidir.

Beyaz Eşyanızda Bu Durumlar Var İse

Buzdolabının soğutmama, ürünleri tam olarak muhafaza edememe gibi bir sorunu olduğu zaman muhakkak bir arıza olduğundan şüphelenmeniz gerekmektedir. Özellikle sık elektrik gidip gelen yerlerde buzdolapları arıza verebilmektedir. Bunun dışında buzdolabı kapağı uzun süre açık kalması arızalara sebep olabilmektedir. Çamaşır makinesi çamaşırları tam olarak sıkamama, temizlememe,  Koku yapma gibi bazı sorunları var ise bu sorunları gidermek için uzman firmalardan yardım almak gerekmektedir.

Çamaşır makinalarının kazanının dönmemesi, sıkmama gibi sorunlar gerekenden fazla yük yüklemekten kaynaklanmaktadır. Ayrıca çamaşır makinalarının filtreleri tam olarak temizlenmemesi gibi sorunlar eşyalara koku yapmasına sebep olabilmektedir. Bulaşık makinalarının günlük kullanımda içine yerleştirilen bulaşıklardaki atıkların tam olarak temizlenmeden yerleştirilmesi filtre tıkanmasına sebebiyet verebilmektedir. Böyle bir durumda bulaşıklar tam istenilen şekilde temizlenmemektedir. Bu sorunlardan herhangi biri ile karşılaştığımız zaman veya daha başka bir arıza probleminiz var ise Bağlum Beko servisi ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Bağlum Beko servisi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Mesai saatleri dışında veya mesai günleri dışında herhangi bir arızalı olduğu zaman nöbetçi ekibimiz sizlere hızlı bir dönüş sağlayarak arızayı gidermektedir. Beyaz eşyalarınızın arızalarını yüksek oranda yerinde gidermeye tercih etmekteyiz. Arızanın yerinde tespiti ve giderilmesi müşterilerin hızlı bir şekilde eşyalarına tekrar kavuşmalarını sağladığı için buna öncelik vermekteyiz.

Beyaz eşyaların daha ciddi problemleri var ise yedek parça gibi bir durum gerekli ise arıza giderme konusunda atölyelerimize beyaz eşyalarınızı götürerek hizmet vermekteyiz. Her iki durumda da hızlı bir şekilde beyaz eşyaları size teslim etmek 1. Önceliğimizdir. Sizler de beyaz eşya problemlerinizde bizlerle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara