Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Bahçelievler Beko Servisi

Demirbaş eşya grubu içerisinde yer alan beyaz eşyalarda meydana gelen arızalar eşyaları zamanla kullanılamaz hale getirir. Elektronik kaynaklı olabilecek birçok arızanın yanı sıra parçalarda meydana gelebilecek birçok hasardan dolayı da eşyalar arızalanabilir. Son derece doğal olan bu urumda yapılması gereken şey eşyayı profesyonel bir servis aracılığı ile tamir ettirmektir. Güven veren teknik servisler her türlü beyaz eşyada meydana gelen problemi büyük bir ustalık ile yapar ve eşyanın tekrar kullanılmasını sağlar. Bahçelievler genelinde etkili servis hizmeti yürüten Bahçelievler Beko servisi hizmetlerimizi tercih ederek sizler de her türlü Beko beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Tamir aşamasında yetkili olan personellerimiz sahip olduğunuz beyaz eşyalarınızda etkili bir bakım ve tamir hizmeti sunar. Her türlü arıza için firmamıza danışabilir ve güvenilir bir hizmet satın alabilirsiniz.

Çamaşır Makinelerinde Arıza Nedenleri

Çamaşır makinelerinde en sık görülen problemler; makinenin su almaması, suyu boşaltmaması, suyun dolduktan hemen sonra tekrar boşalması, makinenin aşırı titreşim yapması ve gürültü ile çalışması, deterjan gözünde meydana gelen köpüklenme, ıslanma, deterjan atıklarının kalması ve makinenin deterjan almaması şeklinde sıralanabilir. Makinenin teknik donanımında meydana gelen arızalardan dolayı oluşan bu problemler Bahçelievler Beko servisi firmamız tarafından oldukça kısa bir süre içerisinde çözülür.

 Bulaşık Makinelerinde Arıza Nedenleri

Bulaşık makineleri genelde basit arızalar vermesinin yanı sıra aniden de arıza nedeni ile durabilir. Çalışan ancak arıza veren makinelerde ise genelde suyun boşalmaması, deterjanın alınmaması, makinenin program ayarının karışması gibi problemler en sık şekilde görülmektedir. Birçok durumda elektrik aksamından kaynaklansa da temelde daha ciddi bir sorun olabilir. Bahçelievler Beko servisi personellerimiz makinelerinizi kısa süre içerisinde onarır ve sizlere daha uzun süre kullanabileceğiniz eşyalar sunar.

Buzdolabında Oluşan Arızalar

Buzdolapları beyaz eşyalar arasında 24 saat çalışma görevi sürdürdüğünden dolayı en fazla arıza veren eşyalardandır. Genelde buzlama ya da soğutma problemleri gibi arızalar verse de bazı durumlarda da motor kaynaklı arızalar meydana gelebilir. Bahçelievler Beko servisi firmamız Beko marka beyaz eşyalarınızda sürdürdüğü profesyonel çalışmalar neticesinde her koşulda sizleri memnun edecek hizmetler sunmaktadır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara