Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Balgat Beko Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte evlerde de birçok elektrikli eşyanın kullanımı mümkün olmaktadır. Hem kullanıma hem de zaman aşımına bağlı olarak belirli dönemlerde bu eşyalarda da servis bakımını yaptırma ihtiyacı doğar. Gerekli bakımları yapılmayan elektronik her eşya olduğundan daha kısa süre hizmet verir. Bu nedenle eşyaları hem daha uzun ömürlü kullanmak hem de ekstra masraflardan kaçınmak için gerekli bakımlarını yaptırmak gerekmektedir. Eşyaların ömrünü uzatan servis hizmetleri kapsamında her türlü beyaz eşyaya gerekli servis hizmeti sağlanır. Balgat Beko servisi olarak hizmet yürüten firmamız evlerinizde bulunan her türlü beyaz eşyayı kusursuz bir şekilde bakımdan geçirir ve gerekli onarımları en kısa sürede gerçekleştirerek cihazlarınızı tekrar size teslim eder.

Televizyon ve Beyaz Eşyada Kusursuz Hizmet

Beyaz eşya servisinde müşterilerin en çok merak ettiği konu her türlü arızanın giderilip giderilemeyeceğidir. Olası arızaların yanı sıra alışılmadık arızaların meydana gelmesi durumunda birçok servis gerekli bakımı yapamaz ve cihazın ömrünün daha da kısalmasına neden olur. Balgat Beko servisi personellerimiz her türlü beyaz eşya için gerekli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Beko marka televizyonlarda en sık yaşanan renk karışması, ekranda beliren dikey ya da yatay çizgiler, sıvı teması sorunları, panel sorunları gibi teknik arızalar uzman kadromuz tarafından profesyonel çalışmalar ile giderilmektedir. Beko marka olan televizyonlarınız hangi model olursa olsun servisimiz ile iletişime geçebilir ve teknik servis hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel Bakım ve Onarım

Beyaz eşya satıcı firmalar her cihaz için belirli bir süre boyunca garanti hizmeti vermektedir. Ancak süresi dolan eşyalar için artık bakım ve servis hizmeti dış firmalar aracılığı ile gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet olur. Güven veren Balgat Beko servisi sayesinde sizler de evlerinizdeki her türlü beyaz eşyayı güvenilir koşullarda tamir ettirebilirsiniz. Gerekli yedek parça hizmetini sağlayan firmamız aracılığı ile ister buzdolabı ister kombi ister fırın isterse de çamaşır ya da bulaşık makinesi gibi Beko marka her türlü beyaz eşyanızın ömrünü uzatabilir ve ekstra masraflara karşı olukça karlı çıkabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara