Beko Teknik Servis
6 Nisan 2020

Batıkent Beko Servisi

Ev düzeni ve işlerinin daha zahmetsiz bir şekilde yapılması konusunda hemen her evde bulunabilen beyaz eşya çeşitleri büyük kolaylık ve konfor sağlayan eşyalardır. Farklı modellerde ve markalarda kullanılabilen beyaz eşyaların arıza göstermesi durumunda firmamız Batıkent Beko servisi kısa zamanda kaliteli hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşyaların bozulması gibi durumlarda evde aksayan işler çok can sıkıcı olabilmektedir. Bunların en kısa sürede çözüme ulaşması konusunda gerekli donanım tecrübe ve bilgiye sahip olan teknik servis personellerimiz en sağlıklı hizmeti en kısa zamanda gerçekleştirmektedir. Firmamızla irtibata geçip arıza kaydı bırakan müşterilere en kısa süre zarfında dönüş sağlanmaktadır. Eşyaları yerinde tamir edip en sağlam şekilde teslim etmek yıllardır aldığımız bir sorumluluk bilincidir.

Kaliteli Hizmet Güvenilir İşçilik Uygun Fiyatlandırma

Ev eşyaları çeşitleri evlerin vazgeçilmez kullanım ürünleridir. Çamaşır makinesi çamaşırların çok az bir zahmetle yıkanmasını sağlarken bulaşık makineleri de bulaşıkların doldurulduktan sonra yıkanması sonrasında temizliği sağlamaktadır. Ocak kombi fırın ve diğer küçük ev aletleri ev işlerinin en kısa zamanda en kolay şekilde yapılması yönünde çok büyük yardımcılardır. Batıkent Beko servisi en sağlıklı hizmetleri sağlarken olması mümkün olabilen en uygun fiyatlarla da bütçe konusunda destek sağlamaktadır. Zamansız arızalanan ev eşyalarının tamir edilmesi sırasında bozulan parça yerine yedek parça temini de yapılmaktadır. Orijinal parçaların kullanımı eşyaların daha uzun yıllar kullanılmasında katkı sağlamaktadır.

Güven ve Kalite Temin Ediyoruz

Güvenli bir servis arayışı çok fazla paralar verilerek alınan eşyaların en sağlıklı en güvenli şekilde yapılması için gereklidir. İşinin hakkını veren kaliteli hizmet hoşgörü ve güven ilkelerini prensip haline getiren tüm çalışma ekibimiz işlerini en güzel şekilde yapmakta ve bununla mutlu olmaktadır. Yapılan işten duyulan memnuniyet işimizde azmimizi artırmakta gururumuz olmaktadır. Batıkent Beko servisi   alanında uzmanlaşmış çalışma ekibi ile her türlü sorunu tespit edip çözüme kavuşturmaktadır. Deneyim ve bilgiye dayalı çalışmalar anlayış ve hoşgörü çerçevesinde sürdürülmektedir. En kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen çalışanlarımız en kaliteli işçilikleri ile eşyaları en sağlıklı şekilde çalışır duruma getirmektedir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara