Siemens Teknik Servis
24 Nisan 2020

Balgat Siemens Servisi 

Geçmişten günümüze kadar gelişen birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Gün geçtikçe gelişen bu beyaz eşyalar daha kolaylıklar sunmaktadır. Beyaz eşyalarınız zamanla arıza verebilmektedir. Balgat Siemens Servisi olarak kaliteli bir hizmet sunarak tüm beyaz eşyalarınızı yeniden kullanıma sunmaktadır.

Firmamız Ankara’nın Çankaya ilçesinin Balgat semti civarlarında bulunmaktadır. Firmamızı ve beyaz eşya hakkında bilgi almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü bir servis almak isterseniz firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır? 

Balgat Siemens Servisi olarak firmamızı arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Bizlere vereceğiniz gün ve saat ile firmamızda bulunan uzman ekipler anında evlerinize gelmektedir. Yerinde bakım hizmeti vererek kullanmakta olduğunuz birçok beyaz eşyanızın arızalarının anında giderilmesi ve kullanıma hazır gelmesi için firmamız tarafından önem verilmektedir.

Değişmesi gereken yedek parçalar firmamız tarafından hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Bulaşık makinesinin merdanesinin bozulması, buzdolabının soğutmaması, fırınlarınızın ısıtmaması, çamaşır makinesinin kireçlenmesi ve birçok küçük ev aletlerinde elektriksel arıza ortaya çıkmaktadır. Sorunlarınızı anında çözerek uzun kullanım ömrü garantisi verilmektedir.

Firmamız yetkilileri arızalanan beyaz eşyalarınızın hangi sebepten dolayı arızalandığını sizlere anlatarak ve göstererek daha dikkatli bir kullanım sunmaktadır. Yedek parça konusunda sınırsız olup tüm beyaz eşyalarınızın her türlü parçası bulunmaktadır.

Servis Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti 

Balgat Siemens Servisi olarak sunmakta olduğumuz hizmet kalitesi siz değerli müşterilerimiz açısından önemlidir. Evlerde sunduğumuz yerinde bakım hizmeti arızaların anında giderilmesi açısından önemlidir.

Fiyatlar konusunda sunduğumuz tüm avantajlardan müşterilerimiz yararlanmaktadır. Tekrardan arıza yapan beyaz eşyalarınızda bizleri arayarak bilgilendirebilirsiniz. Firmamızı tarafından kaynaklı bir hata oluşmuşsa servisimiz arızanın giderilmesi ve yedek parçanın değişmesi hususunda ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Firmamızda bulunan tüm personellerimiz uzun yıllardır bizle çalışan ekiplerden oluşmaktadır. İşlerinin ehli uzman kişilerden oluşmaktadır. Yedek parça ve onarım konusunda sizlere garanti vermekteyiz. Firmamızı tercih ederek güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Tıkla Acil Ara