Siemens Teknik Servis
24 Nisan 2020

Batıkent Siemens Servisi

Batıkent civarındaki en kaliteli ve güvenilir servis hizmetlerini müşterilerine sunar. Sahip olduğumuz geniş tamir ve servis bilgimiz sayesinde personellerimiz arıza ne olursa olsun kısa süre içerisinde tespit eder ve profesyonel şekilde çözer. Profesyonel ekipmanlar ile adrese ulaşan personellerimiz birçok durumda eşyalarınızı oynatmadan gerekli tamir ve servis işlemini uygular. Her türlü Siemens beyaz eşya arızası için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve her konuda ihtiyacınız olan servis hizmetini sağlayabilirsiniz.

Siemens Beyaz Eşyalarda Garantili Hizmet

Siemens marka beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmak için sürdürdüğümüz hizmetler kapsamında beyaz eşyalarınız detaylıca incelendikten sonra gerekli işlem uygulanır. Her bölümü titizlikle incelenen eşyalarınızda mevcut bulunan her türlü arıza rapor edilir ve kısa sürede onarılması sağlanır. Tamir esnasında parça değişimine gerek duyulduğu durumlarda sizin bilginiz dâhilinde eşyanıza müdahale edilir ve gerekli yedek parça desteği sağlanır. Kullanılacak yedek parçalar orijinal kalitededir ve bu sayede eşyanızı daha uzun süre boyunca kullanmanız hedeflenir. İnceleme ve raporlama aşamasında eşyalarınızda yakın zamanda oluşabilecek arızalar hakkında da sizlere detaylı bilgi verilir. Sizin bilginiz dâhilinde yapılan işlemlerin ardından eşyalarınız çalışır vaziyette sizlere teslim edilir.

Hem Tamir Hem de Bakım Hizmetleri

Beyaz eşyaların ömrünü kısaltan en büyük faktör şüphesiz gerekli bakımı yaptırmamak ve cihazı kontrol ettirmemektir. Yıl içerisinde belirli dönemlerde eşyalarınıza bakım yaptırmanız eşyalarınızın ömrünü iki katına kadar uzatabilir. Her türlü parçası incelenen eşyalarınız bakım kapsamında temizlenir ve tıkanıklıklar varsa giderilir. Olası arızaya sebep olabilecek yıpranan parçalar ile ilgili gerekli müdahale yapılır. Birçok fazla masrafın önüne geçen bakım hizmeti ile ani arıza durumlarına karşı koruma sağlayabilirsiniz. Batıkent Siemens servisi hizmetlerimizi tercih ederek sizin için uygun tarih aralıklarında Siemens beyaz eşyalarınıza bakım yaptırabilirsiniz.

Beyaz eşya tamir işleminde zamanı önemseyen Batıkent Siemens servisi firmamız bu konuda müşteri memnuniyetini son derece önemser ve bütün işlemleri olabilecek en kısa süre içerisinde gerçekleştirir. Birçok durumda aynı gün içerisinde gerçekleşen tamir işlemi ile eşyalarınızı tekrar kullanma fırsatı sunulur.

Tıkla Acil Ara