Siemens Teknik Servis
24 Nisan 2020

Cebeci Siemens Servisi

Günümüzde birçok evlerde görülen beyaz eşyalar hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdir. Geçmişten günümüze birçok ileri seviyeye ve teknolojiye uyarlanan eşyalar olmak üzere zaman akışını hızlı bir yönde etkilemektedir. Cebeci Siemens Servisi olarak bu beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı için hizmet vermektedir. Ankara’nın Çankaya ilçesinin cebeci mahallesinde bulunmaktadır. Kaliteli bir hizmet için firmamızı arayarak bizden 7/24 bilgi alabilme imkânı vardır. Bilgi almak istediğiniz her hususta firma yetkililerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Beyaz Eşya Arızaları

Cebeci Siemens Servisi firmamızı arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Birçok beyaz eşyanızın onarım ve bakımını kaliteli bir şekilde tamir etmekteyiz. Firmamıza vereceğiniz bakım ve onarım için gün ve tarih verdiğiniz zaman hızlı bir şekilde firma yetkilileri ulaşacaktır. Yerinde bakım hizmeti veren firmamız arızanın giderilmesi hususunda acil bir şekilde onarım ve bakım yapmaktadır. Uzman personellerden oluşan firma personelleri arızanın nerden kaynaklandığını siz değerli müşterilerimize anlatarak dikkatli bir kullanım sunmasını önermektedir. Genellikle bozulma alanlarından bahsetmek gerekirse buzdolabının soğutmaması, ayarlarının bozulması, derecelerinin bozulması, çamaşır makinesinin yanlış deterjan kullanımı sonrası bozulma olması, bulaşık makinesinin pervanelerin bozulması, fırınlar gibi birçok beyaz eşyada elektriksel arıza vermesi muhtemeldir. Arızaların giderilmesi konusunda firmamız dikkatli bir şekilde sorunları çözmektedir.

GüvenilirKaliteli Sunulan Hizmet

Firmamız da bulunan uzman personellerden oluşan ekiplerimiz uzun yıllardır beyaz eşya tamirinde çalışmış kişilerden oluşmaktadır. Beyaz eşyalarınız ilerleyen tarihten tekrardan hata vermesi durumunda bizleri aramanız yeterli olmaktadır. Servisimizden kaynaklanan bir hata varsa Cebeci Siemens Servisi olarak bu hatayı ücretsiz bir şekilde giderilecektir. Bu süreçte zaman zaman değişmesi gereken parçalar olabilecektir. Firmamız tarafından getirilen orijinal yedek parçalar uzun kullanım ömrü garantisi vermektedir. Sunmakta olduğumuz hizmetin kalitesi ve güvenilir olmamız firmamızı daha üst seviyelere çıkaracaktır. Fiyatlar konusunda uygun olup tüm beyaz eşyalarınızı arıza durumlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Beyaz eşyalar geçmişten günümüze kadar üst katmanlara gülerek bilgisayarlı ve programlı bir şekilde beyaz eşyalar bulunmaktadır. Bu gibi beyaz eşyalarınız bulunuyorsa programlarında arıza yaşıyorsanız her zaman firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

 

Tıkla Acil Ara