Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Cevizlidere Siemens Servisi

Evimizin demirbaşlarından olan beyaz eşyalar her bireyin hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Beyaz eşyalar hayatımıza girdikten sonra birçok işe daha az zaman harcamaya başladık. Bulaşık ve çamaşır yıkamak daha kolay bir hal aldı, yemekleri ise bozulmadan günlerce muhafaza edebiliyoruz. Bu yüzden de beyaz eşyalarda olan arızalara canımızı sıkabiliyor.

Cevizlidere Siemens Servisi olarak bu noktada devreye giriyoruz. Beyaz eşyalarını en uygun yöntemlerle onararak mümkün olan en kısa süre içinde size teslim ediyoruz. Siz müşterilerimizin hizmetten memnun kalmanız önceliğimizdir. Eşyalarınızı tekrar çalışır duruma getirmek ve kullanım ömrünü uzatmak için en doğru onarım şeklini uyguladığımızdan emin olabilirsiniz.

Beyaz Eşyalar Neden Arıza Yapar?

Sık sık kullandığımız beyaz eşyaların dönem dönem arıza yapmaları son derece normal bir durumdur. Elektrik ile çalışan bu eşyalar içlerindeki ince kablolar ve karışık düzenekler sayesinde çalışırlar. Cihazı çalıştırmak için kullandığımız tuşlar bile içerideki düzenekleri harekete geçirerek cihazın çalışmasını sağlar. İçerideki ince kablolardan birinin bile yerinden oynaması arızalara yol açabilir. Düzenekte meydana gelen herhangi bir aksaklık cihazınızın düzgün çalışmamasına veya çalışmayı durdurmasına sebep olabilir.

Cevizlidere Siemens Servisi, cihazlarınızda meydana gelen her arızayı çözmek için çalışıyor. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin ışığında size en iyi hizmeti sunmak ilk hedefimizdir. Cihazlarınızın onarımını en iyi şekilde sağladığımıza emin olabilirsiniz.

Siemens Servis Hizmet İçeriği

Teknik sebeplerden veya kullanıcı hatasından dolayı arızalanan her cihazı onarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Getirdiğiniz beyaz eşyanın eski veya yeni olması bizim için fark etmiyor. Tüm arıza kodlarına ve arıza türlerine hâkimiz ve  arızayı gidermek için en doğru yolu izleriz.

Öncelikle arızalanan cihazı inceleyip arızanın neden kaynaklandığını tespit ediyoruz. Sonrasında arızalanan parçanın onarımı için çalışmaya başlıyoruz. Bazı durumlarda parçanın onarımı mümkün olmayabiliyor.  Bu durumlarda ise bir başka çözüm yoluna başvuruyoruz. Arızalı olan parçanın yerine yedek parça temin ediyor ve parça değişimi yapıyoruz.

Tüm bu süreçten sonra cihazınızı size çalışır durumda teslim ediyoruz. Cihazı teslim aldıktan sonra bir problem yaşamanız durumunda Cevizlidere Siemens Servisi olarak cihazınızı alıyor ve ücret talep etmeden onarımını yapıyoruz.

Tıkla Acil Ara