Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Çankaya Siemens Servisi

Çankaya Siemens Servisi, Ankara ve ilçelerinde hizmet veren profesyonel kuruluşlardan biridir. Çankaya ve semtlerinde hizmet vermekle birlikte, talep halinde farklı semtlere de hizmet verecektir. Beyaz eşyalardaki arızalar oldukça çeşitlidir. Siemens Markası, en güvenilir markalardan biri olmakla birlikte zamanla ya da kullanıcı hatalarından ötürü bozulabilecektir. Bazı durumlarda arızaların tamiri fazla zaman almazken bazı durularda da karmaşık sorunlar ortaya çıkabilecektir. Firmamız, bu konuda en titiz çalışmayı sunacaktır. Sorunu kısa sürede tespit etmek, tamiri bitirmek için geçecek süreyi de kısaltacaktır. Beyaz eşyaların en kısa sürede tamir edilmesi de yaşam alanlarında büyük rahatlık sağlayacaktır. Bu konuda hizmet almak için kurumsal ve işinin ehli olan servislerden hizmet alınması önerilir. Firmamız, bu konuda en dikkatli ve deneyimli olan kuruluşların başında gelmektedir.

Kurumsal Servislerden Hizmet Almak

Çankaya Siemens Servisi, kurumsal çalışan servislerin başında gelmektedir. Kurumsal çalışan servislerde kullanılan parçalar her zaman orijinal ürünler olacaktır. Parça değişimi sonrası verilecek garanti ile müşteride güven tesis edilecektir. Ayrıca şirket içi çalışanlarının belli dönemlerde mesleki eğitimlerden geçirilmesi de bu kuruluşların uygulamaları arasındadır. Bu sayede, teknik ekip, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, uygulama şansına sahip olacaktır. Müşteri memnuniyeti de anketler vasıtasıyla ölçülecektir. Hizmet sonrası memnuniyet anketleri yapılarak, geri dönüşler üzerinde çalışmalar yapılacaktır. Bu sayede firma kendini sürekli geliştirecek ve iyileştirecektir. Firmamız, beyaz eşya tamirinde kurumsal çalışan tecrübeli servislerin aşında gelmektedir. Firma çalışanları eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşur. Güler yüzlü ve hızlı hizmet sunulmaktadır. En kısa süre içerisinde beyaz eşyalarda oluşan aksaklıklar tamir edilecektir.

Beyaz Eşyalarda Oluşan Arızalar

Çankaya Siemens Servisi, beyaz eşyalarda oluşacak arzları en kısa sürede tespit edip, direkt tamire geçecektir. Beyaz eşyalarda oluşabilecek arızaların başında yazılımda oluşabilecek hatalar ile kullanıcı hataları gelebilmektedir. Ayrıca şebeke suyundaki kireç miktarının çamaşır ve bulaşık makinelerindeki boruları tıkaması da önemli sorunlar arasındadır. Elektrik akımındaki değişimlere bağlı olarak beyaz eşyaların motorlarında da sorunlar meydana gelebilecektir. Firmamız, sorunu en kısa sürede bulup, garantili parça değişimi yapacaktır.

Tıkla Acil Ara