Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Çayyolu Siemens Servisi

Çayyolu Siemens Servisi, Siemens marka beyaz eşyaları titizlikle tamir eden firmaların başında gelmektedir. Beyaz eşyalar zaman içerisinde bozulabilmektedir. Beyaz eşyaların bozulma nedenlerinin başında yanlış kullanım kaynaklı olduğu kadar, zamana bağlı oluşacak arızalar da yer alır. Şehir elektriği her zaman aynı voltaj da gelemeyebilir. Bu durum beyaz eşyaların beyninde hasarlara yol açabilecektir. Yazılım da meydana gelecek sorunlar, beyaz eşyaların bozulmalarına sebep olacaktır. Sulardaki kireç miktarı da bulaşık ve çamaşır makinelerinde bazı arızalara neden olacaktır. Tıkanmaların yol açtığı bu sorunlar, tamir edilmesi gereken durumlar arasındadır. Beyaz eşyaların rutin olarak kontrol edilmesi son derece önem taşımaktadır. Ufak bir arıza, makinelerden gelen farklı bir ses önemsenmediği takdirde çok daha büyük boyutlu sorunlara yol açabilecektir.

Teçhizat ve Ekipman Bakımından Donanımlı Olan Firmalar

Çayyolu Siemens Servisi, teçhizat ve ekipman bakımından donanımlı olan firmaların başında gelmektedir. Kurumsal çalışan firmamız, arandığı takdirde hemen geri dönüş yapılacak en yakın tarihe randevu verilecektir. Beyaz eşyaların bozulması, ev halkına çok büyük sıkıntı yaşatacaktır. Bulaşık, çamaşır makineleri modern yaşantının ayrılmaz birer parçalarıdır. Günün her saati müşteri temsilcilerimizle iletişime geçilebilecektir. Firmamız, teknik servis hizmetini, ilgili adreste verecektir. Çok mecbur kalınmadıkça arızalar da yerinde giderilecektir. Bazen arızaların boyutları küçük olabildiği gibi bazı durumlarda da büyük ve uğraştırıcı olabilir. Parça değişiminin gerektiği durumlarda ise firmamız, yeni ve orijinal parçalar takarak, garanti verecektir. Garanti belgesi, hizmet alan kişiler için önemli birer güvencedir. Firmamız, alet zenginliği ve teknik kadrosu bakımından tercih edilecek düzeydedir.

Müşteri İlişkilerine Verilen Önem

Çayyolu Siemens Servisi, müşteri ilişkilerine verilen önem gereği, güler yüzlü ve hızlı hizmet politikalarını benimsemiştir. Kurumsal çalışan firmamız, çalışan teknik ekibin mesleki gelişimlerine de önem vermektedir. Kalite standartlarına uygun hizmet sunulmaktadır. Ankara’nın pek çok servisine talep halinde hızlı servis hizmeti sunulmaktadır. Çevredeki olumlu yorumlar firmamızın hizmet kalitesi açısından da önemli ölçüde fikirler verecektir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinelerinin tamiri en kısa sürede yerinde tamir edilecektir. Güvenilir hizmet için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Tıkla Acil Ara