Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
27 Mart 2020

Batıkent Arçelik Servisi

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber insanların yaşamında çok ciddi anlamda gelişmeler yaşanmış durumdadır. Sanayi devriminin gerçekleşmesi ile beraber insanların eskiden elle yaptığı birçok iş bugün artık gereksinime uygun cihazlar ile yapılıyor. Buna istinaden de çok farklı yerli ya da yabancı markaların çok özel cihazları bulunuyor. Lakin bu cihazlar da değişik sebeplerden ötürü arıza verebiliyor. Bu yüzden de dönem dönem Ankara ölçeğinde  kişi ve/veya kurumlar Batıkent Arçelik Servisi olarak bizden hizmet alımı yoluna gidebiliyor.

Bilindiği üzere günümüzde tüm cihazlar elektrikli olan cihazlardır ve yaşanan sorunlar ürüne göre değişmekle beraber mekanik olabildiği gibi elektriksel sorunlardan dolayı da olabilmektedir. Kimi zaman yanlış kullanımlar, kimi zaman bildirimsiz ani elektrik kesintileri gibi nedenlerden ötürü cihazlar arıza verebilmektedir. Bu yüzden de arızalar ortaya çıkabilmektedir. Her cihazın kendine göre bir arıza kodu olduğu için bu tür sorunlar yaşandığı zaman firmamız gibi alanında uzman kurumlardan hizmet alınması ciddi anlamda önem arz eder.

Servisimiz Tarafından Verilen Hizmetler

Batıkent Arçelik Servisi olarak biz de başta Batıkent olmak üzere tüm yakın çevre mıntıkada hizmet veren bir servisiz. Arçelik markası tarafından üretilen tüm cihazların arızalarının giderilmesi için alanında uzman, eğitimli ve donanımlı mavi ve beyaz yakalı personellerimiz ile hizmet veriyoruz.

Firmamız tüm Arçelik cihazları için yıllık periyodik bakımları da gerçekleştirmektedir. Tüm bunların yanında parça değişimi gerekli olması durumunda garantili bir şekilde parça değişimi yapılmaktadır.

Fiyatlarımızı Belirleyen Unsurlar ve Çalışma Şeklimiz

Batıkent Arçelik Servisi deyince akla ilk gelen firmalardan biriyiz.  Firmamızdan hizmet almak için tek yapmanız gereken konu firmamızın müşteri hizmetlerini aramaktır. Arıza hakkında genel bilgi verip gerekli adres ve iletişim bilgilerini de verdikten sonra kısa sürede ekiplerimiz cihazın olduğu yere geliyor. İlk olarak yerinde müdahale işlemi yapıyoruz. Sorun çözülmez ise atölyelerimizde gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Fiyatlarımız ise teknik servis ücreti olarak genel bir ücretlendirme iken, bakım yapılması durumunda standart bakım ücreti alınıyor. Ayrıca parça değişimi durumunda da ilgili parçanın değişim ücreti alınıyor. Bunun dışında ekstra bir ücret yansıtılmıyor. Bölgeye özel fiyat değişikliği olmuyor.

Tıkla Acil Ara