Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
27 Mart 2020

Cebeci Arçelik Servisi 

Evlerde kullandığımız bize her zaman bir kolaylık sağlayan beyaz eşyalar bulunmaktadır. Son teknoloji ürünleri olarak dijitalleşmiş beyaz eşyalar son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. Akıllı çamaşır makinesi kendi programını ayarlayarak düzenli bir şekilde çalışır. Cebeci Arçelik Servisi olarak firmamız tarafından sunulan hizmetlerimiz bu kullandığınız tüm beyaz eşyalar konusunda a dan z ye çıkabilecek sorunları çözebilmektedir. Eğer bozulan bir beyaz eşyanız varsa ve günlük hayatınızı zora sokuyorsa tek yapmanız gereken bizi aramanız olacaktır. Müşteri kaydını oluşturduktan sonra evinize anında ekibimiz yola çıkar. Eve gelen ekibimiz sizlere güler yüzlü ve sıcak kanlı bir şekilde yaklaşarak kullandığınız bozuk olan beyaz eşyayı incelemeye başlar.

İmkânsız Yok Arçelik Servis Var 

Ekibimiz sorunun nerden olduğunu anlayıp bilgiyi firmaya vermektedir. Bu arada evinize gelen ekip yıllardır bu işte profesyonel bir şekilde çalışan en değerli ustalarımız arasında yer almaktadır. Yerinde bakım hizmeti sunulmakta olup arızanın nerden kaynaklandığını da size söylenmektedir. Onarımı yapılmayan bir beyaz eşya ürünü için firmamız anında yedek parçayı getirerek uzman personellerimiz değişim yapmaktadırlar. Yedek parçalarımız orijinal ürün yan sanayisi de bulunmaktadır. Siz değerli müşterimiz ile fiyat konusunda anlaşıp uygun bir bütçeyle makineniz için yedek parça takılır. Eğer yedek parça tamiri gerekiyorsa yerinde tamir edilir. Cebeci Arçelik Servisi olarak her zaman verdiğimiz yedek parçanın uzun ömür boyunca kullanabilme imkânı sunuyoruz.

Güvenirlik Kalite Bir Numara 

Müşterilerimiz bizi tercih ettiği zaman mutlaka kapsamlı bir çalışma ortaya çıkarıyoruz. Yaptığımız tüm işlerde güvenirlik ve kalite bizim açımızdan çok önemlidir. İlk önce müşterimizin sorunları ve arızalarının giderilmesi konusunda üzerine çok düşüyoruz. Gerek personellerimiz olsun gerek firmamız olsun bu konuda bir numarayız. Diğer sektörleri kıskandıracak dereceye gelerek sizlerin bizlere hizmet açısından vereceğiz eleştiriler Cebeci Arçelik Servisi olarak beyaz eşya konusunda Türkiye de tek numara olmaya devam edeceğiz. Servisimiz Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olan cebeci semtindedir. Karşılaşacağınız herhangi bir beyaz eşya konusunda bizi aramanızı memnuniyetle beklemekte olup hizmetlerimiz her geçen gün artmaktadır.

Tıkla Acil Ara