Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
27 Mart 2020

Cevizlidere Arçelik Servisi 

Beyaz eşyalarımız günlük yaşam içinde en çok kullandığımız ve hayatımızın büyük bölümünü kaplayan eşyalardır. Arızası olana kadar ve kullanılmayacak hale gelene kadar ne kadar çok kullandığımızı fark etmeyiz. Arızaları bazen kendi yöntemlerimiz ile bazen de bir uzman yardımı ile gidermeye çalışırız. En önemli kısım acilen arızayı gidermek yaşam kalitemizi eski hale getirmektir. Eğer uzman desteği ile çözmek istersek ki en sağlıklı yöntem ve en verimli çözüm için Cevizlidere Arçelik servisi olarak bizlerden destek almanızdır. Eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde uzman ekiplerimiz tamir etmek bakım ve onarımlarını yapmak için hizmet vermektedir.

Servis Çalışma Prensibi 

Servis olarak sadece tamir işlemi yapmamaktayız. Cihazlarınızın daha verimli çalışması ve en yüksek kalitede sizlere hizmet vermesi için bakımlarını yapmaktayız. Uzman ekibimiz makineleriniz için ihtiyaç olabilecek yedek parçaların teminini yaparlar. Ekip olarak sorunun kaynağını bulurlar ve etkili bir şekilde pratik çözüm üretirler. Cevizlidere Arçelik servisi olarak evlerinizde kullandığınız eşyalara koruyucu bakımlarını yaparken arızalı olan parçalarının tamir ve bakımları için hizmet vermekteyiz. Kullandığınız makine parçalarında sorun çıkarsa parça temini sağlayarak en hızlı şekilde çözümler üretmekteyiz.

Hizmet kalitesi 

Evde kendiniz tamir ve bakım yapmak istediğiniz zaman istenmeyen sonuçlar doğması kaçınılmazdır. Cevizlidere Arçelik servisi olarak günün her saati aradığınızda çağrınız kayda alınıp sizlere en kısa sürede ulaşma amaçlı hizmet vermekteyiz. Kendi tamir ve bakımlarını yaptığınız beyaz eşyaların göstergelerini dijital parçalarını bozduğunuzda arızanızın tamir imkânı biraz daha zorlaşmaktadır. Bu tarz sıkıntılara sebebiyet vermemek için bizlerle iletişime geçerek uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Hizmetimizi siz müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda hızlı çözümlerle gerektiği takdirde, seri bir şekilde parça temini ile sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti her zaman servisimiz açısından önemlidir. Personelimizin Güler yüzlü ve işindeki uzmanlığı ile beyaz eşyalarınızda oluşan sorunlara hızlı ve güvenli çözümler üreterek sorunun kaynağına inip işlemlerimizi tamamlamaktayız. Cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde çalıştırarak siz müşterilerimize teslim etmekteyiz. Beyaz eşyalar ile ilgili kampanyalar yapmaktayız ve bu kampanyalar için iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Lütfen eşyalarınızı evde tamir yapıp işi çıkılmaz bir hale sokmak yerine ekiplerimizden destek alarak uygun bir fiyat ile işleminizi gerçekleştirin.

Tıkla Acil Ara