Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Batıkent Bosch Servisi

Batıkent Bosch Servisi, Ankara’nın her noktasına hizmet veren en güvenilir kuruluşlar arasındadır. Bosch Marka olan her türlü beyaz eşyayı yerinde tamir eden firmamız, uzun yıllar alanında tecrübe kazanmış deneyimli kuruluşlar arasındadır. Beyaz eşyalarda oluşabilecek arızalar çok farlı sebeplere bağlıdır. Şebeke elektriği her zaman aynı volt ile gelmeyecektir Akımda oluşabilen ufak oynamalar bile hassas olan ev aletlerini zamanla bozabilecektir. Şehir yaşantısında sulardaki kireç seviyesi de zaman içerisinde borularda tıkanma yapabilmekte bu durum özellikle çamaşır ve bulaşık makinelerinde hasarlara sebep olabilmektedir. Bosch marka beyaz eşyalar, kaliteli olsa bile bazı durumlarda arızalanabilecektir. Bu durumlarda en güvenilir servislerden destek almak son derece önem taşımaktadır.

Güvenilir ve Hızlı Hizmet

Batıkent Bosch Servisi, güvenilir ve hızlı hizmet sunan kuruluşlar arasındadır. Günün her saati erişim sağlamak mümkündür. Firmamız arandıktan kısa bir süre sonra dönüş yapılacaktır. Bu sayede en yakın tarihe randevu verilecektir. Beyaz eşyalarda oluşabilecek arızalar için mecbur kalınmadıkça servise götürülmeyecektir. Yerinde ve hızlı hizmet verilecektir. Parça değişmesi gereken durumlarda da yeni parçalar takılacaktır. Parçalar, orijinal ürünler olup, güvenle kullanılacaktır. Firmamız, personeli beyaz eşya tamirinde bilgi sahibi kişilerdir. Uzun yıllar sektörde hizmet vermiş olan kuruluşumuz, teknik açıdan yeterli düzeydedir. Kullanılan yedek parçalar kalite kontrol sertifikalı ürünlerdir. Kurum içi personel eğitimlerimiz düzenli şekilde devam etmektedir. Gerekli sertifikalara sahip olan personelimiz, kısa sürede sorunu bulup, çözecek düzeydedir.

Garanti Veren Firmalar

Batıkent Bosch Servisi, sektörde hizmet veren diğer kuruluşlardan farklı özellikler gösterir. Kullanılan her parça orijinaldir. Parça değişimleri sonrasında da firma, garanti belgesi vermektedir. Batıkent ve semtlerine hizmet veren kuruluşumuz, talep olduğu takdirde Ankara’nın farklı semtlerine de hizmet verecektir. Müşteri memnuniyetine önem veren kuruluşumuz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Müşteriyi aydınlatıcı cevaplar veren teknik ekibimiz, güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Kaliteli ürünlerin kullanımı, üstün işçilik özellikleri ile firmamız, önerilen kuruluşlar arasındadır. Bosch marka her türlü beyaz eşyayı yerinde tamir eden kuruluşumuz, yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir. Güvenilir hizmet ve kaliteli işçilik için firmamızdan destek alınması önerilir.

Related Tags
Tıkla Acil Ara