Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Cebeci Bosch Servis

Teknoloji ilerledikçe insanların beklentileri artıyor ve üretim firmaları beklentileri giderebilmek için çağa ayak uyduruyorlar. Hayatımızın olmazsa olmazlarından olan beyaz eşyalar da bunun bir parçası. Herkes evinde konfor ister fakat bu eşyalar bozulunca kişinin de alışmış olduğu düzen bozulabiliyor.

Siz de hayatınızı kolaylaştıran bu rahatlıktan vazgeçemiyor, bozulunca ne yapacağınızı düşünüyorsanız; kalitenin tek adresi olan Cebeci Bosch Servis ile hemen irtibata geçebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızı arıza durumuna göre öncelikle bulunduğu yerde tamir ediyor, gerek görmedikçe atölyemize götürmüyoruz. Böylece siz de hızlı ve profesyonel hizmetin tadını çıkarıyorsunuz.

Servis Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyarız?

Beyaz eşyalarımız bozulduğu zaman bir süre sonra, tıpkı insanlar gibi onların da dilinden anlamaya başlıyoruz. Bunu anlayabilmek için uzman olmak gerekmiyor. Tabi ki çok ciddi bir arızası yoksa…  Eğer buzdolabınız soğutma sistemi yapmıyorsa; çamaşır makineniz, çalışırken trenin çıkardığı sese benzer bir ses çıkarıyorsa arıza yapmış demektir ve buna siz çözüm bulamazsınız. Ya da bulaşık makineniz sızıntı yapıyor ve pompası çalışmıyorsa hiç vakit kaybetmeden, güvenin tek adresi Cebeci Bosch Servis hizmetine başvurun gözünüz arkada kalmasın.

Beyaz eşyaların kurulumu yapılırken, size rutin aralıklarla bakım yapılması gerektiğinden bahsedilmiştir. Sizin de beyaz eşyalarınızın bakım zamanı gelmişse, irtibat numaralarımızdan bizlere dönüş sağlayabilirsiniz.

Cebeci Bosch Servis Sunduğu Hizmetler

Bosch marka ürünleriniz haricinde de her türlü markanın servis hizmetini sunmaktayız. Almış olduğumuz tüm işlerde öncelik hedefimiz, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda çalışmaktır. Bildiğiniz gibi beyaz eşyalar çok da ucuz olmayan ve her bozulduğunda kolayca değiştirebileceğimiz ürünler değildir. Tamire verdiğiniz zaman güvenilir ve işinde uzman bir firma tercih etmek isteyeceksinizdir. Cebeci Bosch Servis hizmeti olarak, alanında uzman çalışanlarımızla hem huzurunuzu hem de cebinizi düşünerek, kaliteli ve hesaplı hizmet veriyoruz.

Almış olduğunuz beyaz eşyaların bazılarının zamanla yedek parçaları bulunmamaktadır ya da servis hizmeti veren firmanın elinde olmadığı için size bahaneler sunacak ve yenisini almak için teşvikte bulunacaktır. Cebeci Bosch Servis olarak, sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde; tüm markaların yedek parça temini de sağlanmaktadır.  O nedenle eğer beyaz eşyanız arıza yapmışsa ilk önce bizimle irtibata geçmelisiniz. Kaliteli ve sorunsuz hizmet diyorsanız aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşım sağlamayı unutmayınız.

Related Tags
Tıkla Acil Ara