Bosch Teknik Servis
11 Nisan 2020

Cevizlidere Bosch Servis

Gelişmiş ülkelerde beyaz eşya kullanımı daha fazladır. Çünkü beyaz eşyalar toplumun kalkınma seviyesinin bir göstergesidir. Değişen ve gelişen teknoloji devamında, insanların hayatını gün geçtikçe kolaylaştıran bir unsur haline gelmiştir. Herkes kadar bizde çağa ayak uydurmak isteriz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırınlı ocağın olmadığı ev neredeyse yoktur. Hayatımızın ön planında yer alan bu eşyalar arıza yaptığı zaman önemini daha çok anlarız. Sizin de bu eşyalardan herhangi biri bozulmuşsa, güvenin ve kalitenin tek adresi Cevizlidere Bosch Servis hizmetini aramanız yeterli olacaktır.

Servis Tercihinin Önemi

Tecrübe ve referanslar, beyaz eşya servisinde en önemli unsurlardan birisidir. Cevizlidere Bosch Servis hizmetinde tüm çalışanlarımız, teknik eğitimi almış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadırlar. En önemli politikalarımızdan birisi de, yapmış olduğumuz tüm işlerde garanti sunuyor olmamızdır. Sizin adınıza her şeyi biz düşünüyor ve her marka beyaz eşyanızın tamiri için size hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Yeni tasarım kuralları çerçevesinde tüm markaların yedek parçalarının bulundurulması zorunludur. Burada aklınıza ilk gelen parçanın orijinal olup olmadığıdır. Cevizlidere Bosch Servis olarak yedek parça değişimlerinde orijinal parçaları kullanmaktayız. Kullanım süresinden kaynaklı, beyaz eşyalarınız bozulmasa bile belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyacaktır. Gerek duyduğunuz her anda yanınızdayız.

Beyaz Eşyalarda Sık Karşılaşılan Arızalar

Kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar birçok sebepten kaynaklı bozulmuş olabilir. Açma-kapama düğmeleri ve kullanım özellikleri haricinde, pek de kurcalamadığımız bu ürünleri uzmanına teslim etmek gerekir.

Çamaşır makinelerinde en çok karşılaşılan sorunlar; su almıyor veya aldığı suyu boşaltmıyor olabilir. Çamaşır makinesi kazanı dönmüyor ya da gürültülü çalışıyor olabilir. Bulaşık makinesinde; filtresi tıkanmış olabilir, su alıp-boşatma sorunu veya hiç çalışmıyor olabilir. Buzdolabında; ışığı yanmıyor olabilir, soğutma işlevini yapmıyor, termostat derecesi bozulmuş ve çalışırken ses çıkartıyor olabilir.

Fırınlı ocakta; gaz yeteri kadar gitmiyor olmasından kaynaklı pişirme yapmayabilir, çalıştırma düğmeleri bozulmuş olabilir, eğer elektrikli gözleri bulunuyorsa elektrik sorunu olabilir. Tüm saymış olduğumuz arızaları yaşıyor olabilirsiniz. Panik yapmadan sadece telefonunuzu elinize alarak Cevizlidere Bosch Servis hizmetimizi arayın, gerisini bize bırakın.

Related Tags
Tıkla Acil Ara