Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Çayyolu Beko Servisi

Beyaz eşyalar günlük yaşantımızda sık kullanıldığımız eşyalardır. Gerek verdiği hizmet, gerek özellikleri sayesinde yaşantımızın kolaylaşmasını sağlıyor. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar her evde bulunuyor. Buzdolabı alındığı andan itibaren 7/24 hizmet veriyor. Çamaşır ve bulaşık makinesi ise genelde her gün 1 defada olsa kullanılıyor.

Durum böyle oldu mu elektronik yapıya sahip olan beyaz eşyalarında çeşitli arızalar meydana gelebiliyor. Bu durum sık gözükmese de arıza belirtileri yaşanabiliyor. Bunun çeşitli nedenleri bulunuyor. Beko markalı beyaz eşyalarınızın kullanıcı kaynaklı ve sistemsel kaynaklı olabiliyor. Çayyolu Beko servisi bu tür problemleri kısa sürede ortadan kaldırıyor.

Çayyolu Beko Servisi Ne Gibi Hizmet Sağlıyor

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Çayyolu Beko servisi profesyonel olarak hizmet veriyor. Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyaların tamamını kısa sürede tamir ediyor. İlk olarak firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Daha sonra uzman personel ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek beyaz eşyanızın genel yapısına bakıyor. Durumuna göre servis evde sağlanabiliyor.

Yedek parça değişimi gibi durumlarda küçük bir durumsa yedek parça evinizde takılabilir. Fakat sistemsel problem varsa motor yanması gibi ise beyaz eşyanız servisimize getirilerek size kısa süre içerisinde fiyat ve teslimat tarihi veriliyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınız ilk gün ki gibi çalışıyor.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Beyaz eşyaların arızalanmasının nedenleri şu şekildedir.

  • Kullanıcı hatalarından kaynaklı
  • Periyodik bakımın yapılmayışı
  • Ömrünün bitmesi

Gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabiliyor. Bu gibi durumlarda beyaz eşyanızın performansı düşerek ciddi derecede bozulabiliyor. Bu gibi durumlarda beyaz eşya servis hizmeti almanız gerekiyor. Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Çayyolu Beko servisi profesyonel hizmet sağlıyor. Kemikleşmiş ekip kadrosu sayesinde arıza ve bakım kısa sürede tamamlanmış oluyor. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Beyaz eşya servis personellerimiz bulunduğunuz yere gelerek beyaz eşyanızın durumuna bakar. Beko markalı beyaz eşyanız evde yapılacak bir problemi bulunuyorsa kısa sürede yapılır. Yedek parça, motor değişimi gibi durum varsa servis beyaz eşyanızı alarak size kısa sürede yapılmış halde getiriyor.

Related Tags
Tıkla Acil Ara