Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Çankaya Beko Servisi

Beyaz eşyalarımızdan herhangi biri bile bozulsa hayatımız kâbusa dönüşüyor ve tamiri için arayış içine giriyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin biran önce tamir edilip geri yaşantımıza dönmesi için servis arayışına giriyoruz. Gerçekten bu noktada seçimimizi iyi yapmamız gerekir.  Çankaya Beko Servisi olarak beyaz eşya tamiri, bakımı ve onarımını profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Beyaz Eşyaları Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz eşyaları kullanırken farkında olmadan yaptığımız hatalar onların ömrünü kısaltmaktadır. Çamaşır makinesinin üzerine ağır eşyalar koyulmamalı ve sadece çamaşır deterjanı kullanmalıyız. Küf oluşumunu engellemek için düzenli olarak temizlemeli ve çamaşır bittiğinde hemen çıkarmalıyız. Makinenin kendini temizleme özelliği yoksa en sıcak programda çalıştırıp, sirke ya da limon suyu ekleyebilirsiniz.

Buzdolabının da eve getirilme aşamasında, baş aşağı getirilmemeli ve 40 dereceden fazla yatırılmamalıdır. Hemen çalıştırılması durumunda kompresör yağının akmasına neden olacaktır. Bu nedenle buzdolabını 6 saat kadar çalıştırmamakta fayda vardır. En sık yapılan hatalardan birisi de sıcak yiyeceklerin soğutulmadan koyulmasıdır.

Bulaşık makinesine bulaşıkları atmadan önce yiyecek artıkları atılmalı yağı varsa alınmalıdır. Bulaşıklar her zaman ters koyulmalı ve üzerlerinde etiket varsa alınmalıdır. Aksi takdirde filtresinin tıkanmasına sebep olacaktır. Deterjan seçimimizde mutlaka bulaşık makinesi deterjanı olmalıdır. Bulaşık makinesinin ömrünün daha uzun olup, performansının düşmemesi için tuz ve parlatıcısını da koymayı unutmamalıyız. Saymış olduğumuz tüm şeyleri yapmış olmanıza rağmen beyaz eşyanız yine de bozulduysa Çankaya Beko Servisi geniş tedarik ağı ile bir telefon kadar yakınınızda.

Kaliteli ve Hesaplı Hizmet

Orijinal parçalar ile en kaliteli hizmeti sizlere sunarak zamanında teslim ediyoruz. İşinde uzman kadromuzla memnuniyetinizi esas alarak çalışıyoruz. Çankaya Beko Servis olarak her marka ve modeldeki çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırınlı ocaklarınızın da tamirini yapmaktayız. Bozulan beyaz eşyalarınıza doğru teşhisi koymak ve yerinde müdahale etmek için ne yapılması gerektiğini biliyoruz ve kendimize güveniyoruz. Hem kaliteli hem hesaplı çıkmak istiyor ve sonrasında mağduriyet yaşamak istemiyorsanız irtibat numaralarımızdan bize ulaşın çözümü sağlayalım.

Related Tags
Tıkla Acil Ara