Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Cevizlidere Beko Servisi

Beyaz eşya diye tabir edilen ürünler, insan hayatını oldukça kolaylaştıran ev aletleridir. Beyaz eşya; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi gibi aletlerdir. Her evin olmazsa olmazları arasında yer alırlar. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte her yıl birçok özelliklere beyaz eşyalar üretilmektedir.

Elektrik yardımı ile çalışan beyaz eşyalar bazen arıza verebilir. Bu arızalar çok normal ve olası bir durumdur. Bu tür elektronik aletlerin alındıktan sonra iki-üç yıl sonra arızalanması normaldir. Beyaz eşya arızalanması, kullanıcı hatasından dolayı veya teknik bir arıza olabilir. Beyaz eşya arızalarında, makinalara uzman kişilerin müdahale etmesi gerekmektedir. Cevizlidere Beko servisi olarak uzman ve profesyonel elemanları ile beyaz eşya tamiri ve bakımı yapmaktadır.

Çamaşır Makinesi Arızaları

Çamaşır makinası, çamaşırları yıkamaya yarayan elektronik aletlerdir. Çamaşır makineleri en çok arızalanan beyaz eşyalar arasındadır. Çamaşır makinesinde en sık karşılaşılan sorunlar şunlardır:

  • Makinenin su almaması
  • Makinenin sıkma veya durulama yapmaması
  • Makinenin kazan denilen kısmının dönmemesi
  • Makinenin su akıtması
  • Makinede çok fazla ses çıkması
  • Makinenin suyu boşaltmaması
  • Makinenin kapağının kapanmaması
  • Makinenin elektrik kesintisine sebep olması veya elektrik çarpması
  • Makinenin programlarında görülen arızalar
  • Makinenin deterjan veya yumuşatıcı almaması gibi arızalar görülebilir.

Çamaşır makinelerinde görülen bu arızalarda Cevizlidere Beko Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu gibi arızalanmalarda profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Beyaz Eşya Arıza ve Bakımında Servisin Önemi

Beyaz eşyalar, çok hassas elektronik aletlerdir. Günümüzde üretilen fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi aletler çok programlı ve birçok özelliği bulunan cihazlardır. Bu gibi elektronik aletlere yapılan yanlış bir müdahale, makinenin tamamen kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Yüksek fiyatlı makinelerin tamiri ve bakımı için, işin uzmanından yardım almak daha doğru olacaktır.

Buzdolabı, fırın, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların tamiri ve bakımını Cevizlidere Beko Servisi olarak uzman elemanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve deneyimli elemanlarımız beyaz eşyalarınızda görülen arızaların tamirini kısa süre içerisinde, garanti, kapsamında kalıcı çözümler sunarak gidermektedir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekteyiz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara