Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Cebeci Profilo Servisi 

Bütün evlerde olmazsa olmaz denilen hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar oldukça önemli işlevlere sahiptir. Birçok yönden tasarruflu olan eşyalar geçmişten günümüze kadar teknolojinin ilerlemiş olduğu en son ürünler olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bilgisayar programlı olan bu beyaz eşyalar zaman zaman arıza verebilmektedir. Cebeci Profilo Servisi firmamız olarak bozulan tüm eşyalarınızın onarım ve bakımını en ince detayına kadar tamir etmektedir. Firmamız kalite standartları açısından son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Firmamız Ankara’nın Çankaya ilçesinin cebeci semtinde yer almaktadır. Firmamızı arayarak bilgi alabilir ve müşteri hizmetlerinden hasar kaydı oluşturabilirsiniz.

Genel Olarak Arızalar 

Cebeci Profilo Servisi olarak firmamızı arayan müşterilerimizin verdiği adrese gezici servis araçlarımızla hızlı bir şekilde gelinmektedir. Teknolojiye bağlı olarak kullandığımız arıza tespit cihazları ile sorunları hızlı bir biçimde çözüme kavuşturulmaktadır. Arızanın nereden kaynaklandığına dair firma yetkilileri bilgileri aktarmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin kullanmakta olduğu beyaz eşyalarınızı daha dikkatli bir kullanım için bilgileri dikkate almanızı rica ederiz. Buzdolabınızın genel olarak soğutmaması, göstergede de soğukluk ayarı bozulması, alt taraftan su kaçırması, termostat arızaları, çamaşır makinesinin su almaması, yoğun şekilde gürültü çalışması, deterjan almaması, kazan arızası, su giriş vanaları tıkalı olabilir. Bulaşık makinesinin, fiş ve kablo yanması, program aygıt arızası, motor arızası, ısıtıcı arızası, fırınların iç aydınlatma lambası arızası, alt ve üst taraf pişirmemesi gibi birçok sorunlar meydana gelebilmektedir.

Orijinal Tamir Bakım 

Cebeci Profilo Servisi olarak arızaların hepsini giderek kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız makinenizin uzun kullanımlı olmasına dikkat etmektedir. Firma olarak öncelik verdiğimiz hususlardan biri arızalı olan parçalarınızı yerinde bakım ile onarılmasıdır. Firmaya götürülmeye gerek kalmadan parçalarınız yapılıp zamandan tasarruf edilmektedir. Firmaya getirilen parçalarınız uygun testlerden geçirilerek ve son kontrolleri yapılarak onarımı yapılmaktadır. Değişmesi gerekn yedek parçalar firmamız tarafından garantili şekilde takılmaktadır. Tüm beyaz eşyalar, tamir, bakım, onarım ve talepleri yerine getirilmesinde 7/24 hizmet verilmektedir. Firmamız olarak para kazanmadan önce değerli müşterilerimizin gönlünü kazanma esaslı hizmet vermektedir.