Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Çankaya Profilo Servisi

Beyaz eşyalar teknolojinin geldiği an itibarıyla hız kesmeden yaşamlarımıza girmeye ve gündelik işlerde bize zaman bırakmaya devam ediyor. Üstelik fırından, çamaşır makinesine, buzdolabından, bulaşık makinesine dek birçok üründe sürekli olarak farklı modeller ortaya çıkıyor. Bu alanda yerli ve yabancı çok farklı markalar da mevcut. İşte onlardan bir tanesi de Profilo markası. Yine de kimi zaman bu markanın ürünlerinde de arızalar ortaya çıkıyor ve o zaman da Çankaya Profilo Servisi firmamızdan hizmet alınması gerekli hale geliyor.

Profilo Markasına Genel Bakış

Genel olarak öncelikle marka hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar ilk anda söylenebilir. BSH grubu tarafından üretilen yerli bir markadır. 1995 yılından beri elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya ürünleri bazında İstanbul ve Avrupa kentlerinde üretim yapmaktadır. Markanın tüm ürünleri son sistem teknoloji ile çevre dostu olarak özel bir teknik ile üretilir. Hepsi markanın sloganın da ifade edildiği gibi dayanıklı ürünler olmasına rağmen yer yer mekaniksel ve elektriksel sorunlar yaşanabilir. Bu durumda da doğal olarak alanında uzman ve kendini kanıtlamış firmamız yani Çankaya Profilo Servisi olarak bizler yaşanan sorun ne olursa olsun ivedilikle hallediyoruz.

Çankaya İlçesi Hakkında 

Çankaya bilindiği üzere Ankara’da yer alan ülkemizin en eski ilçelerinden bir tanesidir. Çok geniş bir nüfusa bağlı olan kentte bürokratik kesimden de insanlar yaşar, sanat dünyasından belli bir eğitim düzeyinden olan insanlar da. Sonuç olarak hemen her kesimden insanın olduğu kentte insanların eğitim düzeyi de yüksek olduğu için Profilo gibi alanında üst segment markanın beyaz eşyalarını kullanan çok sayıda bilinç düzeyi yüksek insanın olması anlamına gelir. Bu insanların markanın ürünlerinde yaşanan sorunlarında da çağırdıkları teknik servisten belli bir beklentisi olduğu aşikârdır.

Profilo Servisi Olarak Verilen Hizmetler 

Nitekim biz de Çankaya Profilo Servisi olarak markanın tüm beyaz eşyalarında yaşana arızaların giderilmesi için alanında uzman bir kadro ile profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Parça değişimi gerekli olursa orijinal ve garantili olarak parça değişimine gidiyoruz. Müşteri memnuniyetini ise son derece önemsiyoruz.

Tıkla Acil Ara