Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Dikmen Profilo Servisi

Dikmen Profilo Servisi, Ankara’da Dikmen ve civarında hizmet veren profesyonel beyaz eşya servislerinin başında gelmektedir. Beyaz eşya arızaları, günlük yaşamı zorlaştıran konuların başında gelmektedir. Beyaz eşya denilince ilk akla gelen buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalardır. Dayanıklı ev eşyaları olan bu ürünler, belli dönemlerde kullanıcı hatalarından ya da parça arızalarından ötürü bozulacaktır. Her beyaz eşyanın belli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Ne kadar güzel kullanılırsa kullanılsın bu eşyalar da zaman içerisinde bozulacaktır. Dikmen Profilo Servisi olarak bozulan beyaz eşyaların tamiri en kısa sürede yapılacaktır. Bu konuda en titiz hizmeti veren servisler arasında kuruluşumuz ilk sırada gelecektir.

Beyaz Eşya Servisi Konusunda Tecrübeli Firmalar

Dikmen Profilo Servisi, tecrübeli olan kuruluşlar arasındadır. Çalışan kadrosu, bilgi sahibi ve deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Çalışan kadromuz, belli zamanlarda eğitimlere tabii tutularak mesleki gelişimleri arttırılmaktadır. Teknolojik gelişimleri yakından takip eden firmamız, elektronik eşyaların bakımı ve tamiri konusunda da tecrübe sahibi olan kuruluşlar arasındadır. Kurumsal çalışan firmamız, üstün hizmet ve kaliteli parça değişim hizmetleri sunmaktadır. Müşteriyi bilgilendirme ve güler yüzlü hizmet, firmamızın çalışma ilkelerinin başında gelmektedir. Servis sonrası, firmamız müşteri memnuniyeti ile ilgili ölçümler yapmaktadır. Bu ölçümlerin amacı, firmamızın kendini yenilemesi ve ileriye yönelik hedefleri gerçekleştirmesi için önem taşımaktadır. Servisimiz arandıktan kısa bir süre sonra teknik ekibimiz dönüş yapacaktır. Arızanın en kısa sürede tamir edilmesi için firmamız, müşteri ile iletişime geçecektir.

Güvenilir ve Hızlı Hizmet

Güvenilir ve hızlı hizmet veren kuruluşların başında gelen Dikmen Profilo Servisi yeterli ekipmana sahip firmalardan biridir. Elemanlarımız, beyaz eşyalardaki arızaları en kısa sürede çözecek kapasiteye sahip, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Elemanlarımız, beyaz eşyalarda oluşan arızalarda parça değişimi gereken durumlarda ise orijinal parçaları kullanacaktır. Beyaz eşyaların uzun vadede ömrünü uzatmak için periyodik olarak bakımlarının yapılması da önerilmektedir. Beyaz eşyalarda oluşan kullanıma etki etmeyecek ufak boyutta arızaların da başında tamir edilmesi önerilmektedir. Bu sayede, maddi ve manevi açıdan büyük kayıplar önlenmiş olacaktır. Güvenilir servis hizmeti için firmamızdan destek alınması önerilmektedir.

Tıkla Acil Ara