Profilo Teknik Servisi
21 Mayıs 2020

Çukurambar Profilo Servisi olarak Profilo markalı her model beyaz eşya, kombi, klima, küçük ev aletleri ankastre vs elektronik cihazlarınızı bakım, onarım, yedek parça değişimi ve temini gibi her türlü servis hizmetlerini profesyonel ekip kadromuz ve ileri teknolojiye sahip ekipmanlarımızı ile gerçekleştiriyoruz. Bölgenin en iyi Profilo servisi olarak siz değerli müşterilerimizin bir telefon uzaklığında olan servis personellerimizi her biri alanında iyi eğitim almış sertifikalı ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Temiz ve Güvenli Hizmet

Profilo markasını kalitesi tartışılmazdır. Ülkemizde ve dünyada en iyi beyaz eşya markası olan Profilo ileri teknolojiyi takiben binlerce model beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Lakin her ne kadar kaliteli marka olsa da beyaz eşyalar ne yazık ki sürekli çalışmaktan ya performans kaybına uğruyor ya da yedek parçaları eskiyip yıpranmakta arızalara neden olabiliyor.  Böyle durumlarda tecrübeniz yoksak mutlaka beyaz eşya servisi içini işin uzmanlarına bırakmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu konuda bilgisi olmayan kişiler cihazı yapmak yerine cihaza hasar vererek, başka sorunların oluşmasına neden olabiliyor. Çukurambar Profilo Servisi bünyesinde çalışan teknik personellerimizi her biri her model cihazlar hakkında geniş bilgi sahibi olup, arızayı en kısa sürede tespit edip, tamirini yapmaktadır.

Beyaz Eşya Servisi Seçimi Nasıl Olmalı

Bildiğimiz gibi beyaz eşyalar her yeni günde farklı özellikler ve yeni teknoloji ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yılın teknolojisi önümüzdeki yıl kullanılmamaktadır. Bu nedenle beyaz eşya servisi yapan firmaların da gelişen teknolojiye uyum sağlaması ve yeni teknoloji ile üretilen cihazlar hakkında geniş bilgiye sahip olması gerekmektedir. Beyaz eşya  üretiminde kullanılan teknolojilerin değişmesi ve yenilenmesi  Çukurambar profilo servisi hizmeti veren kurumsal firmamız için oldukça önem teşkil etmektedir. Çukurambar Profilo Servisi bünyemizde yer alan ekiplerimiz her model Profilo markalı beyaz eşyaların   bakım onarım ve yedek parça değişim hizmetini sunmada gerekli bilgiye sahiptir. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için arıza anında bizlerle iletişim sağlayarak sorunuzun bildirmeniz yeterli olacaktır. Aynı gün içerisinde adresinize gelen ekiplerimizi en ısa sürede cihazınız için gerekli işlemleri yapıp, yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlayacaktır.

Tıkla Acil Ara