Profilo Teknik Servisi
21 Mayıs 2020

Öveçler Profilo  Servisi

Kaliteli ve dayanıklılığı ile bilinen Profilo markası birçok farklı ürün modellerine yer vererek müşterilerine sunuyor. Beyaz eşyadan elektroniğe kadar uzanan ürün listesi içinden seçimlerinizi yaparak kullanım avantajını da elde edebilirsiniz.

Profilo markasına sahip olan ürünlerinizden karşılaştığınız arızaların giderilmesinde ise Öveçler Profilo servisi hizmetini alabilirsiniz. Konusunda uzman olan ve profilo markasının modelleri ile ilgili deneyime sahip olan ekibimiz ürününüzün arızasının giderilmesi için öncelikle arızanın nedeni tespit eder. Arızanın sebeplerinin bulunması onarım için olduğu kadar aynı arızanın yaşanmasına sebep olan hatanın da bir kez daha yapılmaması için önem taşır.

Profilo markasına sahip olan ürün grupları içinde yer alan beyaz eşya ürünlerinde olan arıza durumunda ise tamirin kısa bir süre içinde gerçekleştirilmesi son derece önem taşımaktadır.

Profilo Beyaz Eşya Arızalarında Çözüm

Profilo markasına sahip olan ürünler içinde yer alan beyaz eşyalarda yaşanan arızalarda ise uzman desteğini alarak ürünün onarılmasında ise firmamızdan gerekli desteği temin edebilirsiniz. Öveçler Profilo servisi olarak sunulan hizmetlerimizden yararlanarak beyaz eşya tamirinizi kısa sürede gerçekleştirmek için ekibimiz size yardımcı olmaktadır.

Profilo markasına sahip olan beyaz eşya ürünlerinden değişen model tercihlerinin tamamından deneyim sahibi olan uzman ekibimiz hem arıza tespiti konusunda hem de ürün arıza onarımlarında garantili hizmet sunmaktadır. Arızalarında karşılaşılan yedek parça değişim hizmetlerini de aynı garanti kapsamında sunan ekibimiz tüm işlemleri gerçekleştirerek ürününüzü çalışır olarak size teslim eder.

Kaliteli ve Profesyonel Servis 

Profilo markasının ürünleri arasından yaptığınız seçim sonrasında ürün kullanımının avantajını elde edebilirsiniz. Bu avantajı yaşamanıza mani olan arızalarda ise Öveçler Profilo servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firma müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme ile ürün arızası hakkında bilgi vererek başvurunuzu da hemen yapabilirsiniz. Kaliteli hizmet seçeneğine yer açan firma personelimiz aynı zamanda profesyonel onarım hizmetini tarafınıza sunarak avantajlı bir hizmetten yararlanmanıza destek olur.

Profilo markasına sahip olan ürününüzün kullanımına daha uzun süre boyunca devam etmenin ayrıcalığını elde ederken aynı performans ile ürünleri kullanmak için hemen firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Acil Ara