Profilo Teknik Servisi
21 Mayıs 2020

Pursaklar Profilo  Servisi

Beyaz eşyalar evlerin demirbaş eşyalarıdır. Bu eşyaların kullanımı sırasında bazı özelliklerine dikkat etmek gerekmektedir. Aksi takdirde eşyaların arıza vermesi kaçınılmaz bir sondur. Eşyalarınızın arıza vermemesi için zaman zaman bakımlarını yapmanız gerekmektedir. Ayrıca eşyaların kullanım özelliklerine göre programlarını kullanırsanız da arıza vermesinin önüne geçebilmeniz mümkündür. Fakat alınan bütün önlemlere rağmen ve yapılan bütün bakımlara rağmen zaman zaman eşyaların arıza verme ihtimalleri olabilir. Böyle bir durumda Pursaklar Profilo servisi ile iletişime geçerek tamirat ve bakım konusunda yardım alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Arıza Nedenleri

Beyaz eşyaların arıza vermesinin birçok farklı nedeni olabilir. Örnek verecek olursak Bulaşık makinesinde bulaşıkların çizilmemesi için ve parlaklık kazanabilmesi için bulaşık makinesi tuz ve parlatıcı kullanılmaktadır. Siz eğer makineyi kullanırken gerekli olan bu ek malzemeleri kullanmazsanız zamanla arıza oluşmasına ortam hazırlamış olursunuz. Çamaşır makinesi için özellikle bazı bölgelerde suların kireçli olmasından dolayı kireç problemi çıkabilmektedir. Kirecin oluşturmuş olduğu problem rezidansa zarar verir ve böylelikle makinede arıza ortaya çıkabilir. Buzdolabı için ortaya çıkacak olan arızalardan en önemlisi sık elektrik gidip gelmesinden kaynaklanan arızalardır. . Ayrıca buzdolabında kullanılan mevsimsel programlar bulunmaktadır. Bu mevsimsel programlara uygun şekilde  dolabınızı kullanmazsanız zaman içerisinde arıza vermesi muhtemeldir. Ortaya çıkabilecek herhangi bir arızada firmamız Pursaklar Profilo servisi sizlere en güvenilir hizmeti verme konusunda üstün bir gayret sergilemektedir.

Arıza Giderme Konusunda Profesyonel Yardım

Pursaklar Profilo servisi ile görüşerek beyaz eşyalarınızın arızalarının giderilmesi konusunda yardım almanız sizleri oldukça memnun edecektir. Çünkü firmamız beyaz eşyaların marka ve modellerine uygun bir şekilde bütün düzenlemeleri gerçekleştirmektedir. Gerekli olan yedek parça ihtiyacı var ise bunların temini konusunda da hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Yapmış olduğumuz işlemlerde sizlere garanti vererek arıza gidermekteyiz. . Yani gidermiş olduğumuz arızalar ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıkarsa tekraren sizlere hizmet vererek ücret talep etmemekteyiz. Sizler de uygun fiyata kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız profesyonel yardımın adresi olan firmamız ile iletişime geçerek bu konu hakkında yardım alabilirsiniz.

 

Tıkla Acil Ara