Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Dikmen Beko Servisi

Teknolojinin getirdiği yenilikler içerisinde, insanların günlük hayatlarını en çok kolaylaştıranlar ürünler; şüphesiz beyaz eşya denilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, çamaşır kurutma makinesi gibi teknolojik ürünlerdir. Her gün kullanılan bu ürünler; çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilmektedir.

Cihazların uzun süre kullanılabilmesi için periyodik bakımlarının da ihmal edilmemesi gerekmektedir. Bu cihazların arızalanması durumunda insanların yaşam standartları düşmekte ve günlük ihtiyaçların giderilmesi çok zorlaşmaktadır. Çünkü kullanılan beyaz eşyalar insanların bir nevi eli ayağı konumundadır. Bu ürünlerin amatörce tamir edilmeleri mümkün değildir. Servis dışındaki kişiler tarafından yapılan bakım ve onarım işlemleri sağlıklı olmayacağı gibi aksine cihazlarda telafisi mümkün olmayan sonuçlara sebebiyet vermek kaçınılmaz olacaktır.

Bu yüzden mutlaka bu ürünlerin teknik servis tarafından bakım ve tamir işlemlerinin yapılması gerekir. Herhangi bir arıza durumunda telaşlanmaya gerek kalmadan bir telefon kadar yakınınızda olan Dikmen Beko Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde çalışan uzman teknik personel, belirtilen adrese kısa süre içerisinde ulaşarak gerekli her türlü bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşya Ürünlerinin Arızalanma Sebepleri

Hemen hemen her evde kullanılan beyaz eşya ürünleri, birçok sebebe bağlı olarak arızalanabilmekte ya da bakım gerektiren durumlarla karşılaşılabilmektedir. Beko marka; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşyalar her marka makinede olduğu gibi hem kullanıcıya hem de dış etkenlere bağlı olarak arızalanabilmektedir. Genel olarak arıza sebepleri şunlardır:

  • Kullanıcıya bağlı olarak arızalanmalar,
  • Kullanım hatasından kaynaklı sorunlar,
  • Ani voltaj yükselmesi ya da düşmesi gibi sebeplerden dolayı beyaz eşyalar bakım ve onarım gerektirmektedir.

Dikmen Beko Servisi olarak kaliteli hizmet anlayışımızla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Beko marka her türlü beyaz eşyanın bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan Bakım ve Tamir İşleri Garantili midir?

İnsanlar, kullandıkları beyaz eşyalarında bakım ya da tamir gerektirecek bir sorunun ortaya çıkması durumunda, en çok merak ettikleri konulardan birisi de tamir ya da bakım işlemleri yapıldığında yapılan işlerin garanti kapmasında yapılıp yapılmadığı konusudur. Dikmen Beko Servisi olarak parça değişimlerinde orijinal ürünleri kullanarak parça değişimlerini yapmaktayız. Her türlü bakım ve parça değişimlerinin tamamı garanti kapsamındadır. Servisimiz, uzman teknik personeli ile sorunlara kalıcı çözümler üreterek, uzun süre bu cihazlarınız kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Related Tags
Tıkla Acil Ara