Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Elmadağ Beko Servisi

Evlerimizde özellikle günümüz teknolojisi ile sıklıkla beyaz eşya kullanımına yer veririz. Her gün elimizin altında olan beyaz eşyalarımız belli bir zaman sonra kullanımdan kaynaklı arıza ya da bakım süreleri geldiği için bakıma ihtiyaç duyarlar. Böyle durumlarda kendi yöntemlerinizle tamir yada bakım yapmak pek de sağlıklı sonuçlar sağlamaz. Beyaz eşyalarda meydana gelen hasarlar günlük yaşam kalitemizi etkilemekte ve profesyonel destek almak en pratik çözümdür. Elmadağ beko servisi olarak ihtiyaç durumunda çağrı bırakmanız halinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Beyaz Eşyalar İçin Bakım Hizmeti

Beyaz eşyalar için bakım yapılması hem cihazın ömrünü uzatmak adına hem de parçalarının temizlenmesi ile dayanıklılığını korumak için mutlaka yılda 1 kere gereklidir. Elmadağ beko servisi olarak cihazlarınıza özellikle en çok kullandığınız buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klima gibi cihazlarınız için bakım yapıyor ve yerinde onarım, tamirat işlerinizi güvenli ve kaliteli hizmet ile sağlıyoruz. Uzman teknisyen ve profesyonel kadromuz ile beyaz eşyalarınızın bakımlarını garantili bir şekilde yaparken yedek parça temini içinde hizmet vermekteyiz. Bakım yaptırarak korumak cihazlarınızın daha verimli olarak çalışmasını sağlarken uzun vadede kullanım sağlamaktadır.

Arıza İçin Müdahale Ve Yedek Parça Temini

Cihazlarınızın arıza sebebi ile çalışmadığı hallerde yada bakım zamanlarında servisimizi 7/24 arayarak kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız kayıtları hemen değerlendirip tarafınıza ulaşacaktır. Eğer arıza yada bakım yerinde olacak bir iş ise hemen müdahale sağlanır yada yedek parça işlemi ise bildirmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz gelirken yanlarında beyaz eşyaya uygun olarak yedek parça bulundurur ve ihtiyaç durumunda kullanımını sağlamaktadır. Elmadağ beko servisi uzman kadrosu ile yerinde müdahale ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve mağduriyetinizi ivedilikle gidermek adına hizmet vermektedir.

Uygun fiyatlı yedek parça temini yaparak, arızayı yerinde hızlı pratik çözümler üreterek tamir eden firmamız siz müşterilerimize kesintisiz hizmet vermek için çalışmaktadır. Arıza ufak ve sizin yapabileceğiniz bir şey olduğu zaman ise iş yerimizden ihtiyacınız olan yedek parçayı temin edebilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara