Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Elmadağ Siemens Servisi 

Günümüzde kullanılan birçok farklı marka beyaz eşya bulunmaktadır. Teknolojiyle birebir alakalı olan bu beyaz eşyalar hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Gün geçtikçe arıza vermesi bozulması profesyonel bir beyaz eşya tamir servisi ihtiyacı duyulmaktadır. Bu durumda Elmadağ Siemens Servisi olarak mükemmel bir derece hızlı bir şekilde arızayı giderme konusunda güvenilir bir firma haline gelmiştir.

Firmamız Ankara’nın Elmadağ ilçesinde yer almaktadır. Firmamız sayesinde her türlü beyaz eşyayı tamir etme konusunda sıkıntı çekmemektedir. Teknolojinin en son harikası olan bu ürünler için servis personellerimiz yeterli deneyime sahiptirler.

Beyaz Eşyalarda En fazla Görülen Sorunlar

Elmadağ Siemens Servisi olarak kaliteli sağlıklı bir hizmet vermekteyiz.  Firmamızı arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamıza vereceğiniz gün ve saatte personellerimiz evlerinize gelmektedir. Anında arızayı tespit eden personellerimiz kullanıma hazır hale getirmektedir. Yerinde bakım hizmeti veren firmamız arızanın nereden kaynaklandığına dair sizlere bilgi vermektedir.

Firmamızda bulunan uzman personellerimiz işinin ehli çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Beyaz eşyaların bozulma durumlarına gelecek olursak buzdolabının soğutmaması, motoru bozulması, çamaşır makinesinin kireç tutması, su çıkış borusunun yırtılması, bulaşık makinesinin pervanesi bozulması, su almaması, fırının pişirmemesi, ısıtmaması gibi birçok sebepler vardır.

Genellikle bilgisayarlı olan bu beyaz eşyalar tuşları vasıtasıyla ve yanlış programlama yaparak bozulabilmektedir. Yüksek voltaj gelmesi sebebiyle makinelerin hepsine zarar verebilmektedir. Firmamız tarafından verilen kullanım bilgileri sayesinde uzun süreli makineniz bozulmayacak.

Sağlıklı, Güvenilir Servis Hizmeti 

Elmadağ Siemens Servisi firmamız yerinde bakım hizmeti ile problemi anında çözüp hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalarınızın uzun kullanım ömrü garantisi vermektedir. Büyük maliyetli olan parçalar için firmamız tarafım uygun bir şekilde fiyat desteği verilmektedir. Arızaları giderilen beyaz eşyalarınız da sonradan çıkan bir arıza olursa firmamızı arayabilirsiniz.

Servisimizden ya da arızayı gideren personelden kaynaklı bir hata olursa firmamız ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Değişmesi pahalı olan parçalarınızın onarımı ve bakımı yapılması konusunda en öncelik verdiğimiz hususlar arasında yer almaktadır. Yedek parça konusunda firmamız tarafında hızlı bir şekilde temin edilmektedir. Firmamızdan kaliteli bir hizmet almak isterseniz arızalan beyaz eşyalarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.  Müşteri memnuniyeti firmamız açısından önemlidir.

Tıkla Acil Ara