Siemens Teknik Servis
25 Nisan 2020

Elvankent Siemens Servisi 

Beyaz eşyalar artık birçok evde bulunmaktadır. Herkesin hayatını kolaylaştıran ve tasarruflu olan beyaz eşyalar gün geçtikçe arızalanma durumları oluşabilmektedir. Beyaz eşyaların yanlış kullanımı sonucunda gelişen arızalar çoğalmaktadır. Bilgisayarlı ve programlı olan beyaz eşyalar genellikle yanlış ayarlanma sonucu arıza meydana getirmektedir. Bu konuda profesyonel bir tamirci ihtiyacı duyulmaktadır. Elvankent Siemens Servisi olarak bozulan ya da arızalanan tüm beyaz eşyalarınızın onarılması konusunda son derece kaliteli bir hizmet vermektedir. Firmamızdan bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde çalışan firmamız beyaz eşyalarınızı anında kullanım haline getirerek sizleri mağdur olduğunuz durumdan kurtarıyor.

Beyaz Eşya Arıza Durumları 

Beyaz eşyaların yanlış kullanımı ve yanlış deterjanlar yüzünden arıza vermektedir. Elvankent Siemens Servisi firmamızı arayarak müşteri kaydı oluşturup bilgi alabilirsiniz. Gün ve saat verdiğiniz takdirde firmamız tarafından personellerimiz anında evlerine gelmektedir. Yerinde bakım hizmeti veren firmamız arızayı anında tespit etmektedir. Firmamızda bulunan personellerimizi uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Arızanın giderilmesi hususunda sizlere yardımcı olmaktadırlar. Bozulan tüm beyaz eşyalarınızın nereden arızalandığına dair tüm bilgileri personellerimiz aktarmaktadır. Bu durumda daha dikkatli bir şekilde kullanım için gerekli hale gelmektedir. Arızalanma durumları fırınların pişirmemesi veya ısıtmaması, buzdolaplarının, derin dondurucuların soğutmaması veya motorlarının bozulması, çamaşır makinesinin kireçlenmesi, suyu dışarı aktarmaması, hortumların zedelenmesi, bulaşık makinesinin su almaması gibi birçok beyaz eşya da problem çoktur.

Müşteri Memnuniyeti, Kaliteli Bakım 

Elvankent Siemens Servisi olarak mükemmel bir şekilde tüm müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışarak arızalarını giderdiğimiz müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Değişmesi mümkün olan tüm yedek parça işlemlerinde firmamız tarafından temin edilmektedir. Parçalarınızın onarım ve bakımıyla yeniden kullanım hale gelmesi önceliğimizdir. Uzun süreli şekilde kullanmakta olduğunuz tüm beyaz eşyalarınız için güvenli tamir hizmeti sunuyoruz. Tekrardan arıza yapan beyaz eşyalarınız olursa firmamızı arayarak bilgilendirme yapabilirsiniz. Firmamız arızaların giderilmesi, onarım ve bakım hizmetlerinde bütçenizi aşmayacak şekilde fiyatlandırma yapmaktadır. Ulaşılabilir fiyatlarla verdiğimiz bu hizmetlerimizde Siemens servisi olarak tüm ürünlerinizin bakım ve onarımını yapıyoruz. İster kullanıcı hatası olsun ister sistemsel bir sorun olsun mutlaka eşyalarınızın kısa sürede tamir edilmesini sağlıyoruz.

Tıkla Acil Ara