Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
30 Mart 2020

Elvankent Arçelik Servisi

Elvankent Arçelik Servisi firmamız sizler için daima kaliteyi ve güveni ön planda tutmaktadır. Beayz eşyalarınızda zamanla oluşan sorunlarda firmamız uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Beyaz eşyalar; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, dondurucu, buzdolabı ya da kurutucu zamanla bazı arızalara maruz kalabilir. Bu arızalar sonucunda makinelerinizde yedek parça değişimi, bakım, onarım, yenileme, temizleme ve montaj gibi hizmetlerde sizlere son derece etkili hizmet vermekteyiz. Sizler herhangi bir arıza oluşumunda bizler le iletişime geçtiğinizde sürecin başından en sonuna kadar daima profesyonel hizmet alacağınızı garanti etmekteyiz. Bu nedenle arıza yaşadığınız durum ile ilgili mutlaka bizlerden destek almalısınız.

Arçelik Servisi Hizmetleri

Beyaz eşyalarınızda zamanla problem yaşayabilirsiniz. Bazı durumlarda arıza garanti kapsamında olmayabilir ya da garanti süresi bitmiş olabilir. Bu nedenle de arıza yaşadığınız durum ile ilgili yüksek fiyat ödemek durumunda kalabilirsiniz. Arıza çeşitleri farklılık gösterebilir. Bu arızalarında farklı kodları bulunmaktadır. Bu durumda çoğu zaman bu kodları internetten inceleyerek arızanın nedenini çözmek isteyebilirsiniz. Hatta kendi yöntemleriniz ile de sorun çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak bu durumda kesinlikle böyle bir yol izlememelisiniz. Tamir etmek yerine beyaz eşyalarınıza daha da zarar verebilirsiniz. Elvankent Arçelik Servisi olarak sizlere yaşadığınız arızalarda profesyonel hizmetin yanı sıra uzman personelimiz ile destek saplamaktayız. Uzman teknik personelimiz arıza tespiti yaparak sizlere mutlaka arıza hakkında bilgilendirir.

Profesyonel Destek Alın.

Beyaz eşyalar oldukça pahalı ev eşyalarıdır. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda mutlaka profesyonel destek almalısınız. Piyasada bu konuda sizlere oldukça profesyonel hizmet verdiğini söyleyen firmalar bulunsa da bu iş son derece ciddiye alınması gereken bir iştir. Yedek parça değişimlerinde mutlaka o parçaya garanti verilmelidir ya da destek aldığınız firmanın iletişim bilgileri açıkça belirtilmelidir. Tam da bu noktada firmamız sizlere kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet etmektedir. Elvankent Arçelik Servisi olarak sizinle her detayı konuşmakta ve arıza hakkında sürekli olarak bilgilendirme yapmaktayız. Böylelikle sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmuş olacak ve müşteri memnuniyetini sağlamış olacağız.

Tıkla Acil Ara