Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
30 Mart 2020

Emek Arçelik Servisi

Arçelik markalı buzdolabı, derin dondurucu,  çamaşır makinası,  bulaşık makinası, klima, kombi, aspiratör, fırın ve ankastreleriniz hayatımızı kolaylaştıran yardımcılarımızdır. Beyaz eşyalarınızın arıza yapması günlük işlerinizin aksamasına sebep olmaktadır. Genellikle aniden ortaya çıkan bu problemler, hemen çözüm bulunmazsa sıkıntı büyür ve çözümü daha zor ve maliyetli hale gelebilir. Beyaz eşya arızalarına çözüm bulmanın tek yolu teknik destek almaktır. Bilinçsizce yapacağınız müdahaleler hem güvenliğinizi tehlikeye atar hem de arızayı büyüterek daha maliyetli hale getirebilir. Bu yüzden ilk yapmanız gereken güvenilir ve tecrübeli bir beyaz eşya servisi ile iletişime geçmektir. Emek Arçelik Servisi her türlü Arçelik marka beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamirat ve parça değişimini garantili bir şekilde yapmaktadır.

Teknik Destek Nasıl Alabilirsiniz

Beyaz eşyanızda arıza meydana gelmesi durumunda ve orijinal yedek parça ihtiyaçlarınız için Emek Arçelik Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Öncelikle destek hattımızı arayarak arıza ve servis desteği ihtiyacınız hakkında bilgi vermeniz gerekir. Sonrasında servis elemanlarımız hızlı bir şekilde adresinize yönlendirmektedir. İstediğiniz adrese gelen tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımız cihazınızı kontrol ederek ariza tespiti yapar ve sizi de bilgilendirir. Müdahale etmek ve parça değişimi için onayınızı alarak işlemi gerçekleştirir. Bazı durumlarda cihazın teknik servis merkezine götürülmesi gerekebilir. Beyaz eşyanız, servis aracımızla güvenle taşıma işlemi yapılmaktadır. Merkezde incelenen cihazınızla ilgili aranır ve bilgilendirilirsiniz. Onay vermeniz durumunda tamirat ve parça değişimi işlemi yapılır. Kullanılan bütün parçalar orijinal ve garantilidir. Firmamızda her türlü eski ve yeni model beyaz eşyalarınız için orijinal yedek parçalar mevcuttur.

Emek Arçelik Servisi Hizmetinizdedir

Tecrübeli, güler yüzlü, eğitimli çalışanlarımız ve uyguladığımız modern tekniklerle her türlü ariza, bakım, onarım işlemlerinizi özen ve titizlikle yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti prensibiyle faaliyet gösteren firmamız teknolojik gelişmeleri ve modern çalışma tekniklerini takip etmekte ve her geçen gün gelişmektedir. Hızlı ve kesin çözüm bularak sizlerin memnuniyetini kazanmak ilk hedefimizdir.  Sizleri de her türlü beyaz eşya arızalarınızın giderilmesi ve orijinal yedek parça talepleriniz için Emek Arçelik Servisi hizmeti veren firmamıza bekliyoruz.

Tıkla Acil Ara