Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
30 Mart 2020

Eryaman Arçelik Servisi

Eryaman Arçelik servisi Ankara ilinin Eryaman semtinde hizmet veren bir firmamızdır. Evlerin en büyük yardımcı olan ve hayatı kolaylaştıran beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri gibi kullanım ürünlerini arızalanması durumunda firmamızdan gerekli olan destek alınabilmektedir. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışan firmamız bu konuda oldukça başarılı çalışmalar sürdürmektedir. Çamaşır makinesi bulaşık makinesi ocak fırın gibi eşyaların bozulması durumunda yaşanan mağduriyetleri en kısa sürede çözüme kavuşturan firmamız en uygun fiyatlandırmalarla bütçe konusunda da destek oluyor. Evlerin vazgeçilmezi haline gelen eşyalar en sağlıklı kullanımlar için en sağlıklı şekilde onarılıp kullanıma sunuluyor. Eşyaların arızalanması durumunda firmamızla irtibata geçip arıza kaydı bırakılması sonrasında işinde uzman teknik servis personellerimiz kısa sürede evlerinize gelerek arızayı gideriyor.

En Hızlı En Kaliteli Hizmet

Eşyaları yerinde tamir eden çalışanlarımız bozuk parçaların değişmesi gerektiğinde gerekli yedek parça teminini de yaparak işlemleri daha hızlı hale getiriyor. Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra eskisinden daha sağlam eşyalar yeniden kullanılabilir durumda teslim ediliyor. Eryaman Arçelik servisi olarak Eryaman ve civarında en kaliteli hizmeti müşterilerimizin ayağına taşıyoruz. Yapılan işlemleri özen ve dikkatle yapıyor hızlı ve sağlıklı işlemlerle kalite sunuyoruz. Bu alanda deneyim ve bilgilerimiz sayesinde çalışmalarımıza her geçen gün ivme kazandırıyoruz. İşini severek ve saygı duyarak yapan tüm çalışma ekibimizle birlikte sağlık ve kalite temin ediyoruz.

Eşyaların Sağlıklı Kullanımına Destek

Evde kullanılan çok çeşitli ev ürünleri arasından küçük büyük fark etmeksizin Arçelik marka olan her eşyanın servis hizmetini en sağlıklı şekilde yapıyoruz. Eryaman Arçelik servisi işlemleri işinin ehli çalışanlarımız tarafından kısa zamanda özenle yapılıyor. Eşyaların bozulması ile aksayan işler ya da işlemler en kısa sürede tamamlanıp en iyi şekilde yeniden kullanılması sağlanmaktadır. Çok fazla paralar verilerek alınan eşyaların kullanılması konusunda katkı sağlayan firmamız kullanım sırasında alınan verimin kalitesinin de artmasına vesile olmaktadır. İyi yıkamayan bir bulaşık makinesi iyi sıkmayan bir çamaşır makinesi ile idare etmeden daha sağlıklı kullanımlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Tıkla Acil Ara