Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Elvankent Profilo Servisi

Çağına ayak uyduran ve son teknolojiye bağlı olarak her yerde kullanılan beyaz eşyalar birçok konuda yardımcı olmaktadır. Son derece tasarruflu olan beyaz eşyalar olmazsa olmazlar arasına girmektedir. Yeni bir ev kurduğunuz ilk alacağınız malzeme olarak beyaz eşya olmaktadır. Bu eşyalar da zamanla kendiliğinden ya da kullanıcı hatasına bağlı olarak bozulabilmektedir. Bu durumda çevrenizde ki tamir servislerine ulaşılmaktadır. Elvankent Profilo Servisi firmamız arızaları hızlı şekilde gidererek hazır hale getirmektedir. Firmamız Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı Elvankent Mahallesi’nde yer almaktadır. Firmamızı arayarak müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Hatasından Kaynaklanan Arızalar

Elvankent Profilo Servisi firmamıza verdiğiniz adreste gün ve saatte firmamızda ki ekiplerimiz anında gelmektedir. Arıza tespitinde kullanılan cihazlarımız test edilerek arızanın nereden kaynaklandığını hızlı şekilde çözümlemektedir. Yerinde bakım hizmeti ile zamandan tasarruf edilerek makinelerinizi kullanıma hazır hale getirilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve güvenilirliği kanıtlayan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Genellikle beyaz eşyaların garantisi bittikten arıza vermektedir. Firmamız sayesinde eskisinden daha kaliteli şekilde tamir etmektedir. Bozulan eşyalarınız için asla kendiniz onarmaya kalkmayın daha kötü bir şekilde sorun oluşabilmektedir. Buzdolabınızın soğutma sistemlerinde arızalar meydana gelmesi, su akıtması, yaz ve sıcaklık göstergesinde arıza oluşması, çamaşır makinesinin kireç tutması, hortumlarının patlak olması, bulaşık makinesinin deterjan almaması, elektriksel arıza olması, su vanaların kapalı olması, fırınların pişirmemesinden kaynaklanan hatalar çıkabilmektedir.

Kaliteli Bakım Hizmeti

Elvankent Profilo Servisi firmamızda bulunan personellerimiz tamir bakım ve onarım konusunda yeterince eğitim, deneyimli ve sertifikaların var olması siz kıymetli müşterimize daha iyi bir hizmet verebilmesi açısından önemlidir. Arıza yapan beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmadığınız zaman günlük yaşamın ne kadar zorlayıcı olduğu görülmektedir. Bozulan parçalarınızı yerinde bakım hizmeti ile kaliteli şekilde onarılıp zamandan kazanılmaktadır. Değişmesi gereken parçalarınızın orijinal yedek parçaları hızlı şekilde temin edilmektedir. Yedek parçalarınız firmamız tarafından garantili ve uzun süreli arıza vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Yedek parçalarınız makinelerinizin hangi tür işlevselliğine göre fiyatları belirlenmektedir. Onarım, bakım ve tamir fiyatlarımız son derece makul fiyatlardan oluşmaktadır.

Tıkla Acil Ara