Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Emek Profilo Servisi

İnsanların yaşamında teknoloji sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. Bu bağlamda da beyaz eşyaların insanların yaşamını çok ciddi anlamda kolaylaştırdığını söylemek mümkündür. Bu alanda da sürekli olarak yeni ürünlerin yanında yeni markalar da insanların yaşamına giriyor. Profilo da birçok beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri markasına göre 25 yıllık genç bir marka ama bu markanın ürünlerinde de dönem dönem sorun yaşanıyor. İşte böylesi durumlarda da Emek Profilo Servisi anında devreye girerek kesintisiz çözümler sunuyor. Firmamız beyaz eşya da en etkili çözümleri sunarak bu eşyaların kullanım ömrünü arttırmaya gayret etmektedir. Beyaz eşya bakım ve onarımında her zaman kalite düzeyi yüksek hizmetler veriyoruz.

Beyaz Eşyalarda Sıklıkla Yaşanan Arızalar

Emek Profilo Servisi hakkında bilgi vermeden önce özellikle beyaz eşyalarda yaşanan sorunlara bakmak gerekir. Markası ne olursa olsun beyaz eşyalarda yaşanan sorunlar benzerlik gösterir ama markasına modeline göre her birinde farklı çözümler, farklı yaklaşımlar gerekir.

Buzdolaplarında uzun süre kullanıma bağlı olarak motor hataları görülebilir. Bunun yanı sıra kullanıcı hatasına bağlı sorunlar görülebilir. Çamaşır makinesi için de, bulaşık makinesi için de benzer sorunlar görülebilir. Sorunlar genelde mekaniksel, elektriksel, kullanıcı hatasına bağlı olarak değişiklikler gösterir. Bir diğer beyaz eşya grubunda yer alan fırınlar da eğer doğru bir biçimde kullanılmaz ise hata verebilir. Ayrıca ani elektrik gidip gelmeleri de beyaz eşyaları etkiler.

Emek Mahallesine  Genel Bakış 

Profilo genç bir marka ama Ankara Bahçelievler ilçesine bağlı olan Emek Ankara’nın en eski mahallerinden bir tanesi. İki katlı olan bahçeli çok da güzel binaların olduğu mahallede son dönemlerde genç kesimler de yaşamaya başlamış durumda. Buna bağlı olarak da yeni nesil Profilo gibi markaları kendilerine daha yakın hissederek tercih edebiliyor. Bu da bu markanın ürünlerin de sorun yaşandığı zaman teknik servis gereksinimi ortaya çıkarıyor.

Firmamız Hakkında Temel Bilgiler

Emek Profilo Servisi olarak biz de başta Emek Mahallesi sakinleri olmak üzere tüm bölgeye alanında uzman, deneyimli, eğitimli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Parça değişimlerini garantili olarak yapıyoruz. Profesyonel olarak hizmet veriyoruz.