Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Eryaman Profilo Servisi

Evlerin olmazsa olmazlarından biri olan beyaz eşyalar, yıllardır hayatımızda olan kullanışlı cihazlardır. Ev işlerinin çok daha kısa sürede halledilmesini sağlayan bu cihazlar, birçok kadın için oldukça önemlidir. Fırın ve ocak, yemek yapmamıza yardımcı olan ürünlerdir. Buzdolabı ise yemek yapacağımız ürünleri muhafaza etmemizi sağlar. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ise temizlik alanında bize kolaylık sağlayan ürünlerdir. Normalde çok zaman alacak yıkama işlemlerini bir tuşla halletmemizi sağlarlar. Uzun yıllar kullanmayı arzu ettiğimiz bu eşyalar zaman zaman arıza yapabiliyorlar. Bu tip durumlarda Eryaman Profilo Servisi her zaman yanınızdadır. Yıllardır beyaz eşya sektöründe hizmet veren bir firmayız ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Beyaz Eşyalar Neden Arızalanır?

Ev işlerinde en büyük yardımcımız olan beyaz eşyaların zaman zaman arıza yapması gayet olası bir durumdur ve normal karşılanmalıdır. Beyaz eşyalar elektrikle çalışan ürünler oldukları için içlerinde hassas düzenekler ve ince kablolar bulunur. Bu düzeneklere meydana gelen ufak bir değişiklik arızaya sebebiyet verebilir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arıza durumları da görülmekle beraber teknik sebeplerden kaynaklı arızaların sayısı da yadsınamaz. Önemli olan ise bu arızalara vakit kaybetmeden müdahale etmek ve arızanın büyümesini engellemektir. Eryaman Profilo Servisi, yıllardır bu sektörde hizmet veren profesyonel bir firmadır. Alanında uzman kadrosu ile her zaman hizmete hazır olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Profilo Servisi Hizmet İçeriği

Eryaman Profilo Servisi olarak arıza durumlarında size destek vermek için buradayız. Arızalanan ürünü bize getirdiğinizde ilk iş olarak ürünün arızasının neden kaynaklandığını ve arızanın nerede olduğunu tespit ediyoruz. Arızalanan parçanın yerini tespit ettikten sonra hızlı bir şekilde parçanın onarımına geçiyoruz. Bazı özel durumlarda parçanın onarımı mümkün olmayabiliyor ama bu büyük bir sorun teşkil etmiyor. Vakit kaybetmeden yedek parça temin ediyor ve arızalı parçayı yedek parça ile değiştiriyoruz. Tüm bu işlemleri en kısa sürede tamamlayıp cihazı size çalışır durumda teslim ediyoruz. Teslim alınan cihazda tekrar bir arıza durumu meydana gelirse cihazın onarımını ücretsiz bir şekilde tekrar yapıyoruz.

Tıkla Acil Ara