Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

Gölbaşı Profilo Servisi

Çok değil bir yüz yıl önceye gidildiğinde birçok şeyi insanlar hayal bile edemiyordu ama bugün artık her şey son sistem ürünler ile yapılıyor. Derin donduruculu buzdolapları sayesinde insanlar yaz kış taze sebze meyve yiyebiliyor. Çamaşırını yıkıyor ve sokağa asmadan kurutabiliyor. Otomatik ayarlı fırını ile evinden çıkması gerekse bile endişe etmeden pastasının piştiğini biliyor ya bulaşığını elde yıkamıyor. Bulaşık makinesi onun yerine kısa bir sürede tüm bulaşıkları yıkıyor. Ama yine de dönem dönem sorunlar olabiliyor. Hiç umulmadık zamanlarda hiç umulmadık sorunlar çıkabiliyor. Gölbaşı Profilo Servisi de tam bu noktada devreye giriyor. İnsanlar ne zaman ne tür bir sorun yaşarsa yaşasın kesintisiz hizmet veriyor.

Gölbaşı Kentine Genel Bakış

Gölbaşı Profilo Servisi olarak firmamız hakkında bilgi vermeden önce Gölbaşı hakkında bilgi vermek gerekir. Gölbaşı Ankara Aksaray yolu üzerinde olan ve Mogan gölü kıyısında olan Ankaralıların daha çok sayfiye gibi de kullandığı ama bunun yanında bölgede son derece işletmeler ve teknoparklar da olduğu için kentte hemen her demografik yapıdan insan yaşamaktadır. Buna istinaden de Profilo gibi alanında kendisini kanıtlamış çok özel bir markanın ürünleri farklı kesimler tarafından kullanılmakta ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Beyaz Eşyalarda Görülen Arızalar

Genel anlamda bakıldığında beyaz eşyalarda yapıları itibarı ile hem mekaniksel, hem elektriksel arızalar görülebilir. Kullanım hataları, ürünün oldukça eski olması gibi durumlarda sıklıkla problem görülebilir. Kimi zaman hem elektriksel, hem de mekanik arızalar ortaya çıkabilir. Bunların yanında bulunulan ortama bağlı da kimi zaman sorunlar ortaya çıkabiliyor. Her modelin, her ürünün kendince ortaya çıkabilecek sorunları vardır.

Firmamız Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Biz de Gölbaşı Profilo Servisi  olarak markanın tüm ürünlerinde model fark etmeksizin, eski ya da tüm ürünlerinde yaşanan arıza ne olursa olsun teknik servis hizmeti veriyoruz. Gölbaşı kentinin tüm mahallelerinde kesintisiz olarak çalışıyoruz. Fiyatlarımız ise standart teknik servis ücreti ve parça değişimi olursa onun ücreti biçiminde oluyor. Firmamızdan her zaman servis hizmeti alabilirsiniz.

Tıkla Acil Ara