Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

İncek Profilo Servisi

En lazım oldukları zamanda arıza yapan beyaz eşyalar, pek çok ev sahibi tarafından sinir bozucu bir durum olarak nitelendirilmektedir. Bu nitelendirme esasında yanlış da değildir. Beyaz eşyalar ve ev işleri o kadar birbiri ile bütünleşti ki, beyaz eşyalar olmadan evde düzenin ve işlerin devam etmesi düşünülemez hale geldi. Bu yüzden de kişiler beyaz eşyalarında meydana gelen arızaların en kısa süre içerisinde düzelmesini talep etmektedir. İncek Profilo servisi olarak müşterilerimizin bu talebini karşılayabilmek amacıyla ihtiyaç duydukları her anda hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Profilo markalı her türlü beyaz eşyanın tamiratını garantili bir şekilde yapan firmamız, ev işlerinizin aksamaması için azami gayret göstermektedir.

Elektrikli Süpürge Arızaları

Elektrikli süpürgeler, evlerin temizliği açısından oldukça önemli eşyalardır. Öyle ki ev hanımlarının bozulmasını isteyecekleri en son alet belki de elektrikli süpürgedir. Elektrikli süpürgelerde meydana gelen arızaların büyük çoğunluğu kullanıcı kaynaklıdır. Bu arızaların başında motor yanmaları gelmektedir. Süpürgelerde motor yanması ya aralıksız olarak uzun süre çalıştırılmaktan ya da su kaçmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda motorun değişmesi gerekmektedir. Elektrik süpürgelerinde sık karşılaşılan bir diğer arıza ise taşıma kolundan tutmak yerine süpürgenin sürüklenerek taşınması neticesinde meydana gelen boru kopmalarıdır. İncek Profilo servisi olarak elektrikli süpürgelerde meydana gelen arızaların onarılması ve gereken motor değişimlerinin yapılması için müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız sayesinde evinizin temizliği yarım kalmayacak.

Yedek Parça Temini ve Değişimi

İncek Profilo servisi olarak müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmet ise beyaz eşyalar için gerekli olan yedek parçaların temini ve değiştirilmesidir. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızalarda bazen parça değişini zorunluluk arz etmektedir. Bu durumda da arıza ile karşılaşan kişiler yedek parça arayışına düşmektedir. Firma olarak başta Profilo olmak üzere her marka beyaz eşyanın ihtiyacı olan yedek parçaları uygun fiyatlar ile temin ederek müşterilerimize sağlamaktayız. Ayrıca talep edilmesi durumunda parça değişim hizmetini de yine müşterilerimize sunmaktayız. Siz de beyaz eşyalarınız için gerekli olan yedek parçaları firmamızdan temin edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda ve her yerde firmamız sizinle.

Tıkla Acil Ara