Profilo Teknik Servisi
17 Mayıs 2020

İskitler Profilo Servisi

Profilo markalı beyaz eşyalarınızdan birinde hiç olmayacak bir anda arıza meydana geldi ve işleriniz aksadıysa, çözüm İskitler Profilo servisi firmamızda. Uzun yıllardan beri beyaz eşya arızaları konusunda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla sizlerin hizmetindedir. Firmamızın deneyimli ve güler yüzlü personeli sayesinde ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteriden birisi olmak istiyorsanız siz de bizimle iletişime geçebilir ve firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. En kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışan firmamız ihtiyaç duyduğunuz her anda sizlerin bir telefon kadar uzağında.

Klima Arızaları

Klimalar her mevsimde farklı amaçlarla kullanılabilen, oldukça işlevsel ürünlerdir. Yazın serinlemek için, kışın ortam sıcaklığını sağlamak için kullanılan klimalarda bazen istenmeyen arızalar yaşanabilmektedir. Bu arızaların en bilinenleri arasında elektrik devresi arızaları gelmektedir. Klimaya giden elektrik devrelerinde yaşanan aksaklıklar ya da evdeki elektrik tesisatının yüksek voltajlı olması gibi nedenlerden dolayı klimalar arıza yapabilmektedir. Sık görülen bir diğer klima arızası ise iç borularda karlanma meydana gelmesidir. Bu durum klimanın çok çalışmasına rağmen verimli olmamasına yol açmaktadır. Son olarak da klimaların gaz kaçağı ya da gazın tamamen bitmesi gibi sorunlarla karşılaşmasının muhtemel olduğunu söylemek gerekmektedir. Tüm bu arızaların üstesinden gelebilmek için İskitler Profilo servisi olarak günün her saatinde sizlerin hizmetindeyiz.

Arıza Giderme Fiyatları

Beyaz eşyalarda oluşan arızaların giderilmesi konusunda faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Piyasada bu iş için istenilen fiyatlar aşağı yukarı aynı olmakla birlikte, firmadan firmaya farklılıklar görülebilmektedir. Ancak bazı firmalar tamirat işlemini oldukça ucuza yapmaktadır. Bunlar genellikle onarım esnasında kalitesiz ya da Çin malı yedek parça kullanan firmalardır. Arızanın hangi beyaz eşyada meydana geldiği, yedek parça değişiminin gerekip gerekmediği gibi durumlar fiyat üzerinde belirleyici olan etkenlerdendir. İskitler Profilo servisi firmamız da müşterileri için sağlamış olduğu arıza giderme hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetinin en önemli halkalarından birinin uygun fiyat olduğunun bilincinde olan firmamız, bu konuda müşterilerinin takdirlerini kazanmayı hedeflemektedir. Siz de bizimle irtibata geçerek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tıkla Acil Ara