Profilo Teknik Servisi
18 Mayıs 2020

Kızılay Profilo Servisi

Kimse evinde bulunan beyaz eşyaların arıza yapmasını istemez. Ancak her teknik alette olduğu gibi beyaz eşyalarda da zaman zaman arızalar meydana gelebilmektedir. Bu arızaların üstesinden gelebilmek, özellikle akıllı beyaz eşyaların piyasaya çıkmış olduğu günümüzde profesyonel olmayan kişiler açısından imkânsızdır. Kızılay Profilo servisi firmamız, bu konuda uzun yıllardan beri biriktirmiş olduğu deneyimler neticesinde her türlü beyaz eşyanın tamir ve bakımını yapabilmektedir. Beyaz eşyaların tamiri ile bu işte uzman olmayan kişilerin uğraşması, bazen arızanın daha içinden çıkılmaz bir hale gelmesine neden olabilmektedir. Bu yüzden de evlerde beyaz eşya arızaları ile karşılaşıldığı zaman kesinlikle profesyonel hizmet veren bir servisten destek alınmalıdır.

Çamaşır Makinesi Arızaları

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar, genellikle bilinçsiz kullanım sonucunda meydana gelmektedir. Bu tür arızalardan korunmak için çamaşır makinesini kullanmaya başlamadan önce kullanma kılavuzunu okumak ve orada yazanlar dışında herhangi bir davranışta bulunmamak gerekmektedir. Kullanıcı kaynaklı çamaşır makinesi arızlarının başında aşırı yüklemeye bağlı olarak motorda meydana gelen arızalar görülmektedir. Tüm çamaşır makinelerinin belirli bir yük kapasitesi bulunmaktadır. Bu kapasitenin üzerinde yük ile doldurulan çamaşır makineleri uzun vadede kesinlikle arıza yapmaktadır. Bir diğer kullanıcı kaynaklı çamaşır makinesi arızası ise kalitesiz deterjanlar kullanmaktır. Kalitesiz deterjanlar zaman içerisinde makine parçalarının yıpranmasına yol açmaktadır. Kızılay Profilo servisi firmamız, çamaşır makinelerinde karşılaştığınız arızaların çözümünde sizler için profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır.

Yedek Parça Temini

Kızılay Profilo servisi firmamız tarafından sunulan tek hizmet beyaz eşyaların onarılması değildir. Beyaz eşyalarda zaman içerisinde meydana gelen parça aşınmaları, parça değişimini zorunlu hale getirmektedir. Beyaz eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü yedek parçanın teminini de firmamızdan yapabilirsiniz. Ayrıca istenilmesi durumunda firmamız temin edilen yedek parçanın makineye montajını ve denemesini de yapmaktadır. Siz de beyaz eşyalarınız için yedek parça arıyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamızın telefon numaraları üzerinden bilgi almak için yapacağınız görüşmeler tamamen ücretsizdir. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla sizlere hizmet veren firmamız, gerek duyduğunuz her anda sizlere bir telefon kadar yakın.

Tıkla Acil Ara