Profilo Teknik Servisi
18 Mayıs 2020

Maltepe Profilo Servisi

Beyaz eşyalarda bazen kullanıcı kaynaklı, bazen de teknik nedenlerden kaynaklı arızalar meydana gelebilmektedir. Oldukça pahalı eşyalar olan beyaz eşyaların bilinçsiz kişiler tarafından kurcalanması, kaş yaparken göz çıkarılmasına neden olabilmektedir. Beyaz eşya arıza giderme işi tamamen profesyonel bir iştir ve ehli olmayanlar beyaz eşyalardan uzak durmalıdır. Maltepe Profilo servisi firmamız bu konuda uzun yıllar boyunca alaylı olarak yetişmiş deneyimli personeli ile her türlü beyaz eşya arızasının giderilmesi konusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile siz müşterilerine sunmaya çalışan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her anda ve her yede daima sizlerin yanındadır.

Kombi Arızaları

Doğalgazın hayatımıza dâhil olmasıyla birlikte kombiler de onu takip etmiştir. Evlerde ısınma, sıcak su ve mutfak ihtiyaçları açısından oldukça vazgeçilmez olan kombilerde çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu arızaların büyük çoğunluğu kullanıcılardan kaynaklanmaktadır. En çok bilinen kombi arızalarından birisi, kombi ana kartının yanmasıdır. Bunun dışında kombilerin tesisatta su bulunmadığı halde çalıştırılmaya zorlanması da sistem arızasına neden olmaktadır. Ayrıca yüksek elektrik akımları da kombilerin arızalar ile karşılaşmasına neden olmaktadır. Maltepe Profilo servisi olarak her türlü kombinin bakım ve onarım işlemlerini garantili olarak sağlamaktayız. Kombiniz en olmadık zamanda arıza yaptı ve işlerinizin yarım kalmasına neden olduysa dert etmenize gerek yok. Firmamızın sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı hizmetlerimizden bir telefon ile anında yararlanabilirsiniz.

Arızalardan Korunmak İçin Bakımın Önemi

Her ne kadar beyaz eşyalarda arızalardan kaçınmak mümkün olmasa da, alınacak bazı tedbirler arızalar ile oldukça uzun bir süre karşı karşıya kalmamanızı sağlamaktadır. Bu tedbirlerin başında beyaz eşyalara düzenli olarak bakım yaptırmak gelmektedir. Tıpkı arabalarda olduğu gibi beyaz eşyalar da belirli periyotlarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması, onların bir süre daha arıza yapmadan çalışmalarına olanak tanımaktadır. Maltepe Profilo servisi firmamızda her türlü beyaz eşyanız için ihtiyaç duyduğunuz bakımları yaptırmanız mümkündür. Alınabilecek bir diğer tedbir ise beyaz eşyaların bilinçli olarak kullanılmasıdır. Bunun için de beyaz eşyalar alındıkları zaman mutlaka kullanım kılavuzlarının okunması gerekmektedir.

Tıkla Acil Ara