Profilo Teknik Servisi
18 Mayıs 2020

Ostim Profilo Servisi

Beyaz eşyaların olmadığı bir eve rastlamak neredeyse imkânsızdır. Beyaz eşyalar ev işleri ile öylesine bütünleşmiş durumdaki, bir an arıza yaptıkları zaman ev hanımları açısından tüm ev işlerinin yarım kaldığı izlenimi uyandırmaktadır. Gerçekten de bu izlenim boşuna değildir. Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların bir an önce giderilmesi bu yüzden önemlidir. Ostim Profilo servisi hizmetleri sunan firmamız da bu durumun bilincinde olarak, beyaz eşyalarda yaşanan arızaların en kısa sürede giderilebilmesi için azami çaba göstermektedir. Firmamızın deneyimli personelleri, ihtiyaç duyduğunuz her anda ve her yerde sizlerin yanında. Firmamızın faaliyetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve arıza giderimi için talepte bulunmak istiyorsanız firmamız numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Buzdolabı Arızaları ve Çözümleri

Buzdolabı, evlerdeki beyaz eşyalar arasında belki de en işlevsel olanıdır. Yemeklerin saklanmasına olanak tanıyan, meyve ve sebzelerin bozulmadan kalabilmeleri için uygun ortamı sunan beyaz eşyalar, bazen beklenmedik anlarda arıza yapabilmektedir. Buzdolaplarında en sık rastlanan arızaların başında yeteri kadar soğutmama ve karlanma problemleri gelmektedir. Bu sorunların yanı sıra motor yanması problemi de buzdolaplarında sıklıkla karşılaşılan bir diğer arızadır. Buzdolabının motoru yandığı zaman, kesinlikle değiştirilmesi gerekmektedir. Son olarak da buzdolabı çalışırken çok fazla ses çıkarması ve bazen de titreme sorunu yaşamasından söz etmek mümkündür. Ostim Profilo servisi olarak bu gibi durumlarda buzdolabınızın ihtiyaç duyduğu her türlü onarım hizmetini sizlere sunmaktayız.

Garantili Beyaz Eşya Onarımı

Bazen kalitesiz malzeme kullanımı, bazen de gerekli tamiratın iyi yapılamaması gibi nedenlerden dolayı beyaz eşyalar tamir edildikten sonra yine aynı sorunu yaşayabilmektedir. Bu durum, beyaz eşya sahipleri için ilkinden daha fazla can sıkıcıdır. Bu durumda kişiler, artık eşyasının tamir edilemez olduğu ve yenisinin alınmasının gerektiği gibi bir izlenime kapılabilmektedir. Ancak durum böyle değildir. Çok beklenmedik bir durum olmadığı sürece beyaz eşyalar tamir edilebilmektedir. Ostim Profilo servisi olarak beyaz eşyalarınızın tamirat işlemlerini garantili olarak sağlamaktayız. Beyaz eşyalarınızda aynı nedenden dolayı tekrar arıza yaşanması durumunda, firmamız tamirat hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

 

Tıkla Acil Ara