Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Esat Beko Servisi

Beyaz eşya denilen, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırın gibi ürünler, her evde kullanılan ve insanların günlük işlerini kolaylaştıran vazgeçilmez yardımcılarıdır. Her gün kirlenen bulaşıkları ve elbiseleri elle temizlemek çok zordur ya da evdeki gıdaların buzdolabı olmaksızın muhafaza etmek mümkün değildir. Yemek, pasta, börek yaparken kullanılan fırın da bir o kadar önemli ev aletlerindendir.

Bu örnekler çoğaltılabilir. Her gün kullanılan bu ürünler birçok sebebe bağlı olarak bakım gerektirecek sorunlar ve arızalanma gibi sonuçlarla karşılaşılmaktadır. Bu ürünlerin arızalanması demek hayat standartlarının ve yaşam kalitesinin düşmesi demektir. Bu tür bir sorunla karşılaştığınızda Esat Beko Servisi ile iletişime geçmeniz, sorunun çözümü için yeterlidir. Servisiniz 7/24 saat uzman teknik personeli ile müşterilerimizin verdiği adrese hızla ulaşarak, gerekli bakım ve tamirat işlerinin tamamını garanti kapsamında çözerek, uzun yıllar bu ürünleri kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Beyaz Eşyaların Arızalanma Sebepleri

Evlerde en çok kullanılan ürünler olan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırın gibi ürünler farklı sebeplere bağlı olarak arızalanabilmektedir. Arıza sebepleri ise genel olarak şunlardır:

  • Kullanım kılavuzunda belirtilen kurullara uygun olarak kullanılmamasından,
  • Voltaj düzeyindeki ani değişimler,
  • Dış hava koşullarına bağlı olarak elektriksel arızalanmalar,
  • Kullanıcı sebepli hatalar,
  • Şebekeden gelen suyun kireç oranının yüksek olmasından,
  • Makine çalışırken suyun kesilmesinden kaynaklı arızalar gibi birçok nedenden dolayı her gün kullanılan bu ürünler bakım gerektirebilir veya arıza durumuna geçebilir.

Bu tür sebeplerden dolayı Beko marka cihazınızda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda telaş etmenize gerek kalmadan hemen Esat Beko Servisi ile irtibata geçmelisiniz. Servis olarak güvenli, kaliteli ve % 100 müşteri memnuniyeti esas alarak yaptığımız hizmet anlayışıyla sorunlara köklü çözümler getiriyoruz.

Arızalar Neden Servis Tarafından Yapılmalıdır?

Her evin olmazsa olmaz, yaşam kalitesini yükselten ürünler olan beyaz eşyaların bakım gerektiren bir sorununun olması ya d arıza durumuna geçmesi durumunda kendiniz ya da dışarıdan amatörce tamir ve bakım işleri ile uğraşan kişileri çağırarak çözmeye çalışmayınız. Çünkü Beko marka her beyaz eşyanın teknik yapısı bulunmaktadır.

Kendiniz ya da başkaları tarafından amatörce yapılacak işlemlerde cihazını kullanılamaz duruma gelmesi muhtemeldir. Bu nedenle mutlaka teknik servisten yardım alınmalıdır. Esat Beko Servisi olarak parça değişimi gerektiren durumlarda orijinal parça temin ederek garanti kapsamında değişimi gerçekleştiriyoruz ve her türlü bakımı yaparak cihazlarınız ömrünü uzatıyoruz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara