Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Esertepe Beko Servisi

Beyaz eşyalar zaman zaman yanlış kullanım veya üretim sebebi ile arıza verebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman konu ile ilgili uzman bir firmadan yardım almak gerekmektedir. Her beyaz eşya arıza verebilir. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi sıklıkla kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. Bu beyaz eşyaların arıza vermesi durumu kullanıcılarını oldukça mağdur edebilmektedir. Ayrıca beyaz eşyaların arıza vermesi durumunda profesyonel bir firmadan yardım alınmazsa kesin sonuca ulaşamamak ihtimali de artmaktadır. Esertepe Beko servisi olarak arıza bildirimlerinize dönüşleri hızlı bir şekilde gerçekleştirerek arıza gidermeniz için hizmet veren başarılı bir firmayız.

Beyaz Eşya Arızaları

Beyaz eşya arızaları farklı türlerde olabilmektedir. Örnek verecek olursak çamaşır makinesinin arızası kazanının dönmemesi, çamaşırı sıkmaması gibi problemler olabilir. Bunun dışında makinanın koku yapması, suyu tahliye edememesi gibi sorunlar da ortaya çıkabilir. Elektriği tam alamadığı durumlarda beyin problemi yaşayabilen çamaşır makineleri de olabilir. Ayrıca çamaşır makinelerine kapasitelerinin üstünde yük yüklendiği zaman da ciddi problemler ortaya çıkabilmektedir. Bulaşık makinalarında zaman zaman bazı problemler çıkarabilmektedir. Filtre problemleri, beyin çalışma problemleri, bulaşıkları çizme gibi çok problem bulunabilmektedir.

Buzdolabı kullanımlarında da bazı arızaların ortaya çıktığını görebilmek mümkündür. Buzdolabının soğutmaması en yaygın buzdolabı arızalarından bir tanesidir. Elektriğin gelmemesi, buzluğun aşırı dondurması gibi ya da dondurmaması gibi sorunlar da yine buzdolabı sorunları arasında sayılabilir. Buzdolabının kapağının açık kalması bu sorunların ortaya çıkmasının en büyük sebeplerinden bir tanesidir.  Ayrıca sık elektrik gidip gelmesi de beyaz eşyaların sorun çıkarmasının en büyük nedenleri arasındadır.

Elektrik gidip gelme gibi bir problem var ise beyaz eşyalarınızı elektrikten ayırarak bir süre bekletmeniz motorlarının yanmaması için oldukça önemlidir. Esertepe Beko servisi bahsi geçen geçmeyen bütün arızaların tamiratı konusunda hizmet veren tecrübeli bir firmadır.

Çalışma Prensibimiz

Esertepe Beko servisi beyaz eşyalarınızın tadilatı konusunda hızlı, güvenilir tamirat hizmeti sunmaktadır. Ayrıca beyaz eşyalarınızın yedek parça gereksinimi gibi durumları olduğu zaman da firmamız hızlı bir şekilde orijinal yedek parça temini sağlayabilmektedir. Firmamızın teknik elemanları tüm marka ve modeldeki beyaz eşyalardan anlayan bir teknik ekiptir. Beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde gidermek 1.önceliğimizdir. Yerinde giderilemeyen arızalarda beyaz eşyalarınızın atölyelerimize taşıması ve yine arızalarının en hızlı şekilde giderilip tekrardan yerine getirilmesi konusunda dikkatli ve özenli hizmet gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir beyaz eşya probleminiz olduğu zaman bizlerle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara