Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
30 Mart 2020

Esertepe Arçelik Servisi

Herkesin hemen hemen ihtiyaç duyduğu beyaz eşyalar her evde bulunmaktadır. Servisimiz Ankara’nın Keçiören Mahallesi’nin Esertepe Mahallesi’nde bulunmaktadır. Firmamız en özenli bir şekilde arızalanan ve bozulan eşyalarınızı kısa bir sürede gidermektedir. Servisimizde bulunan personellerimiz uzman kişilerden oluşmaktadır. Yapılan işlerin her zaman kaliteli olması bizim açımızdan çok önemlidir. Müşterilerimizin bıraktıkları arıza kayıtları doğrultusunda en kısa süre içerisinde servis hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz. Esertepe Arçelik Servisi Firmamızın çalışma prensiplerinde her zaman hızlı, güvenilir ve profesyonel olmak yatıyor.

Beyaz Eşyalarda Yaşanan Teknik Sorunlar

Eşyaların bozulması çeşitli nedenlere bağlanabiliyor. Örneğin; çamaşır makinesinin kireç tutması, bulaşık makinesinin musluğu bozulması, pervanelerin bozulması, su pompa motorunun bozulması ve yanlış deterjan kullanımı, buzdolabınızın gerekli soğutma yapmaması, kapısını düzenli kapanmadığı zaman bozulma durumu oluşabilir. Bu tarz sorunları ortadan kaldırmak için her zaman Esertepe Arçelik servisi olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazırdır. Eğer yapılması gereken bir parça varsa firmamız parçayı hızlı bir sürede onarıp makinenizi hemen hazır hale getirmektedir. Yedek parça gerekiyorsa acele bir şekilde temin edilmektedir. Firmamız bu konuda size uygun bir şekilde fiyatlandırma yapmaktadır. Her zaman bütçenize uygun maliyetle size güler yüzlü servis vermekteyiz. Bu konuda firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz. Servisimizde bulunan personellerimiz arızanın nerde olduğunu tespit edip size bulunan sorunların nerden kaynaklandığını gösterilmektedir. Firmamız bozulan beyaz eşyalarınızı onarım bakım yapıldıktan sonra size uzun kullanım süresi garantisi vermektedir. Yedek parça temini ettiğiniz parçanın garantisi bulunmaktadır.

Beyaz Eşyada Profesyonel Destek

Uzun zamandır hizmet ettiğimiz Esertepe Arçelik servisi firmamızda siz değerli müşterilerimize karşı hoşgörülü ve sorunlarınızla en iyi şekilde ilgilenerek mağduriyetinizi gideriyoruz. Yıllardır müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar bizleri bu konuda daha da ileriye götürürek çok memnun etmektedir. Sorunlarını anında çözümü, yedek parça ve parçaların onarımı konusunda hızlı bir şekilde arızayı gideriyor ve fiyat konusunda firmamız sizlere çok yardımcı oluyor. Firma çalışanlarımız son derece yüksek standartlarda hizmetler veriyor. Kalite odaklı olarak  çalışan firmamız yedek parça temininde orijinal parçalardan yararlanıyor ve her zaman standartları yüksek bir hizmet sunuyor.