Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
30 Mart 2020

Etimesgut Arçelik Servisi

Etimesgut Arçelik Servisi ile firmamız sizlere beyaz eşya montajı, sökülmesi, bakımı, onarımı ve yedek parça değişimi ile hizmet vermektedir. Bu hizmetleri sunarken asla kaliteden ve sizlerin memnuniyetinden taviz vermeyiz. Uzman teknik kadromu ve güler yüzlü personelimiz ile daima sizlere yardımcı olmaktayız. Beyaz eşyalarınızda pek çok nedende dolayı arıza yaşayabilirsiniz. Bunun için uzman personelimiz evinize gelerek beyaz eşyalarınızda arıza tespiti yapmaktadır. Buna göre gerekli onarımı da gerçekleştirmektedir. Zamanla aşınan parçaların değişim ya da kullanıma bağlı arızalanan parçaların temini ise yine firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizlere daima kaliteyi ve güveni sunarak her konuda yardımcı olmaktayız.

Arçelik Servisi Profesyonel Hizmet

Beyaz eşyalar öyle kısa sürede değiştirilecek eşyalar değildir. Bu nedenle yaşadığınız bir problemde hemen yenisi alma gibi bir lüksünüz yoktur. Çünkü beyaz eşyalar oldukça pahalı ev eşyalarıdır. Bu nedenle yaşadığınız arızalarda ilk olarak aklınıza değiştirmek değil tamir ettirmek gelir. Etimesgut Arçelik Servisi ile firmamız ise sizlere yardımcı olmaktadır. Örneğin; bulaşık makineniz su boşaltmıyorsa bunun pek çok nedeni olabilir. Gider tıkanıklığı, makine içinde kalan bir parça, makinedeki tıkanıklar. Bunun sebebi oldukça fazla olabilir. Bu durumda yapmanız gereken hemen firmamızı aramak olacaktır. Kendi yol ve yöntemlerinizle ya da yanlış bilgiler ile makinenize daha fazla zarar verebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle profesyonel bir destek almalısınız.

Etimesgut Arçelik Servisi Fiyatları

Etimesgut Arçelik Servisi fiyatlarını beyaz eşyanızda yaşanan sıkıntıya göre farklılık göstermektedir. Çamaşır makinenizin modeli ya da buzdolabınızın modeli yine fiyatlamada belirleyici bir unsur olacaktır. Yedek parça değişimi ya da bakım arasında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bu durum ancak arıza tespiti ile mümkün olmaktadır. Öncelikle firmamız beyaz eşyanızda yaşadığınız problemi tespit ederek bir arıza talep formu oluşturur. Buna göre de fiyatlama gerçekleşir. Ancak sektörde en uygun fiyat ile sizlere kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sizlere sürecin başından sonuna kadar gerekli bilgilendirmeyiz yaparak mağduriyet yaşamanızı engelleriz. Sizin için de daima kalite ve güven ön planda ise mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Tıkla Acil Ara