Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servisi
31 Mart 2020

Etlik Arçelik Servisi

Evlerde kullanılan ve insan yaşamına kolaylıklar sunan beyaz eşyalar ve diğer küçük el aletleri servis hizmetini veren Etlik Arçelik servisi firmamız Ankara etlik ve civarında hizmetlerini sürdürmektedir. Arçelik marka eşyaların bakım ve onarımı konusunda bünyesinde yer alan teknik servis personelleri ile en sağlıklı en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Çalışanlarımız her biri işinde uzman işine saygılı ve güler yüzlü insanlar olup sağlıklı hizmet prensibi ile çalışmaktadırlar. Yapılan işlerde ilk olarak güven sağlanıp sonrasında da işlem en kaliteli ve pratik şekilde yapılmaktadır. Bozulan eşyaların yarattığı mağduriyeti en kısa sürede çözüme kavuşturmak firmamızın çalışma prensiplerine dâhil olmaktadır. Evlerde çok büyük yardımı olan eşyalar en sağlıklı kullanımlar için özenli bir şekilde tamir edilmektedir.

Servis Hizmetinde Güvenilirlik

Çok fazla paralar ödenerek alınan ve evlerde en büyük yardımcılar olan beyaz eşyalar ve diğer küçük ev aletleri firmamız tarafından en özenli şekilde tamir edilip yeniden kullanılır duruma getirilmektedir. Parça değişimi gerektiğinde yedek parça temini de firmamız tarafından yapılmaktadır. Etlik Arçelik servisi kaliteli ve pratik çalışmaları ile servis hizmetlerini en sağlıklı şekilde gerçekleştirmektedirler. Yapılan hizmet mümkün olan en uygun fiyatlandırma ile yapılarak bütçe konusunda da yardımcı olunmaktadır. Teknik servis elemanlarımız alanında tecrübeli ve bilgili çalışanlar olarak hizmetin kalitesini artırmaktadır. Bozulan eşyalar yerinde en kısa süre de yapılıp işlerin kolaylaştırılması sağlanmaktadır.

Kaliteli Hizmet En Hızlı Şekilde Mümkün Kılınmıştır

Etlik Arçelik servisi beyaz eşyalarda da diğer kullanım ürünlerinde de en sağlıklı hizmeti sunarak eşyaların yeniden kullanılabilir olmasına katkı sağlamaktadır. Her türlü hasar tespit edilip en özenli şekilde tamiri yapılmaktadır. Uygun fiyat hızlı ve kaliteli hizmet bozulan eşyalar yüzünden yaşanan sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Arızalı eşya için firmamız ile iletişime geçip arıza kaydı bırakılması yeterli olacak teknik servis personellerimiz en kısa sürede evlerinize gelip eşyanın tamirini yapacaktır. Yapılan eşya eskisinden daha iyi şekilde kullanılır halde teslim edilip güler yüzlü ve hızlı yapılan işlem müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Tıkla Acil Ara