Beko Teknik Servis
7 Nisan 2020

Gölbaşı Beko Servisi

Hemen hemen bütün evlerde kullanılmakta olan beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri bulunmaktadır. Ankara’nın ilçesinde yer alan Gölbaşı Beko Servisi firmamız sizlere hizmet vermektedir. Firmamız her türlü beyaz eşya konusunda servis hizmetlerini yürütmektedir. Evlerinizde ve birçok yerde kullanılan bu beyaz eşyalar kolaylıklar sunmaktadır. Zaman zaman arıza yapan bu eşyaların bakım ve onarım için kaliteli bir servis ihtiyacı duyulmaktadır. Beyaz eşyalarınız için firmamızı arayarak önceden bilgi alma imkânı bulabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet için bizleri tercih edebilirsiniz.

Beyaz Eşya Bozulma Sebepleri

Evlerinizde bozulan birçok beyaz eşyalarınız için firmamızı arayarak müşteri kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri kaydı oluşturduktan sonra hızlı bir şekilde firmamızda bulunan personeller evlerinize gelmektedir. Güler yüzlü bir şekilde hizmet veren Gölbaşı Beko Servisi yerinde bakım hizmet vermektedir. Firmamızda bulunan personellerimiz işinde uzman olup arızayı anında tespit etmektedirler. Yerinde bakım yapan ekiplerimiz sorunu anında giderebilmektedir. Genellikle çamaşır makinelerinin kireçlenmesi, hortumlarının patlaması, bulaşık makinesinin pervanesinin kırılması, su almaması, buzdolabının soğutmaması ve birçok beyaz eşyada elektriksel arızalar çıkabilmektedir. Servisimizde ki hizmet sınırsız olup en iyi şekilde hizmet vermektedir. Eşyalarınızın uzun kullanım ömrünü artıran etnik bir çalışma ile performans artırıcı onarım yapılmaktadır. Değişmesi gereken tüm parçalarınız firmamız tarafından değiştirilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Gölbaşı Beko Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmet siz değerli müşterilerimizin memnun kalması firmamız açısından önem arz etmektedir. Yedek parça konusunda firmamız temin etmektedir. Bozulan ve arızalanan beyaz eşyalarınız için sağlıklı ve güvenilir hizmet için firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Fiyatlar konusunda sizin bütçenizi zorlamayacak şekilde onarım ve bakım konusunda fiyatlandırma yapılmaktadır. Tekrardan arıza yapan beyaz eşyalarınız için firmamız tarafından ücretsiz servis verilmektedir. Kullanmakta olduğunuz tüm beyaz eşyalarınız sizler için daha kolay bir hale getirmek için firmamız canla başla arızayı tespit edip mutlu bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Firmamız tarafından bulunan uzman personellerimiz arızanın neden kaynaklandığını sizlere göstererek doğru kullanımı için bilgiler vermektedir. Uzun kullanım ömrü garantisi veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Related Tags
Tıkla Acil Ara